GwiazdyMąż Cameron Diaz ma kolejny tatuaż. To dzieło sztuki!

Mąż Cameron Diaz ma kolejny tatuaż. To dzieło sztuki!

Mąż Cameron Diaz ma kolejny tatuaż. To dzieło sztuki!
Źródło zdjęć: © Eastnews
Aleksandra Kisiel

06.10.2015 13:50, aktual.: 03.02.2016 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Benji Madden, 36-letni muzyk, członek zespołu Good Charlotte, jest fanem tatuaży. Do pokaźnej kolekcji, jaka pokrywa całe ciało męża Cameron Diaz, dołączył kolejny. Tym razem tatuator Maddena ozdobił jego czaszkę.

Benji Madden, 36-letni muzyk, członek zespołu Good Charlotte, jest fanem tatuaży. Do pokaźnej kolekcji, jaka pokrywa całe ciało męża Cameron Diaz, dołączył kolejny. Tym razem tatuator Maddena ozdobił jego czaszkę.

Cameron Diaz musi uwielbiać tatuaże tak samo, jak jej mąż – Benji Madden. Artysta ma ich kilkadziesiąt, a w weekend zaprezentował kolejny. Gdy Benji i Cameron wsiadali do samochodu po romantycznej kolacji w restauracji The Nice Guy w Hollywood, paparazzi mieli doskonałą okazję by sfotografować najnowszy tatuaż rockmana.

Tym razem Madden zdecydował się permanentnie ozdobić swoją czaszkę. Na czubku głowy i potylicy ma wytatuowany fragment ludzkiej czaszki, który otoczony jest geometrycznymi wzorami, przypominającymi nieco diamenty. Tusz pokrywa prawie całą głowę muzyka. Trzeba przyznać, że skomplikowany rysunek jest piękny. Mówi się nawet, że Cameron Diaz uważa czaszkę swojego męża za dzieło sztuki. Bolesne dzieło sztuki, bo jak podkreślają tatuatorzy, czaszka i kolana to bardzo wrażliwe miejsca. Z reguły tatuaże na tych częściach ciała wykonuje się na raty, bowiem mało kto jest w stanie wytrzymać ból dłużej niż godzinę czy dwie. Ale można przypuszczać, że zaprawiony w bojach Benji ma zdecydowanie wyższy próg odporności.

Nieco mniej bolesny musiał być tatuaż dedykowany żonie Maddena. W lutym Benji pochwalił się na Instagramie tatuażem „Cameron” biegnącym przez całą klatkę piersiową i obojczyki. Tatuaż powstał zaledwie siedem tygodni po ślubie Cameron i muzyka. Miejmy tylko nadzieję, że równie szybko nie zostanie zastąpiony innym imieniem czy, jak to w polskim show biznesie bywało, wizerunkiem starego Indianina.

Aleksandra Kisiel/WP Kobieta

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (51)
Zobacz także