Blisko ludziMąż nie wierzył w jej możliwości. Szybko udowodniła, na co ją stać

Mąż nie wierzył w jej możliwości. Szybko udowodniła, na co ją stać

Została kulturystką, mimo że mąż nie wierzył w jej możliwości
Została kulturystką, mimo że mąż nie wierzył w jej możliwości
Źródło zdjęć: © Instagram.com
19.11.2021 18:18

Wendy Levra zaczęła chodzić na siłownię, aby zrzucić parę kilogramów. Regularne treningi pokazały jednak, że kobieta ma predyspozycje do szybkiego budowania tkanki mięśniowej. Pomimo dezaprobaty męża zajęła się kulturystyką i już w przeciągu roku wystąpiła na pierwszych zawodach.

Wendy Levra zaczęła chodzić na siłownię w wieku 35 lat, ponieważ chciała po prostu schudnąć. Kobieta pragnęła zrzucić zbędne kilogramy i zadbać o swoją sylwetkę, w czym miały pomóc jej regularne ćwiczenia na siłowni. Szybko jednak okazało się, że Wendy ma naturalne predyspozycje do szybkiego budowania tkanki mięśniowej. Wtedy jej trener zaproponował jej wzięcie udziału w zawodach sylwetkowych. To nie spodobało się jej mężowi. 

Po roku wystartowała w pierwszych zawodach kulturystycznych 

Kobieta pod namowami trenera postanowiła rozpocząć swoją przygodę z kulturystyką. Gdy jednak chciała poznać zdanie męża na ten temat, ten wręcz wyśmiał pomysł Wendy. Wtedy stała się jeszcze bardziej zdeterminowana w osiągnięciu założonego celu. Wendy Levra po roku intensywnych i efektywnych treningów wystartowała w swoich pierwszych zawodach Utah Classic. Zajęła wtedy drugie miejsce. Ten sukces sprawił, że całe życie postanowiła poświęcić kulturystyce. Teraz sama jest trenerką, a na koncie ma wiele osiągnięć. 

Chce zarażać innych swoją pasją do sportu 

Dla Wendy sport był sposobem na pokochanie własnego ciała. Niestety nie potrafiła zarazić swojego męża miłością do sportu, a odmienne zdania na temat jej działalności w świecie kulturystyki sprawiły, że małżeństwo finalnie się rozpadło. Teraz kobieta jest wreszcie szczęśliwa. Realizuje swoją pasję u boku nowego partnera. Wendy Levra prowadzi również konto na Instagramie, gdzie zyskała już grono prawie 8,4 tysiąca fanów. Kobieta publikuje zdjęcia swojej niezwykle umięśnionej sylwetki, a także udostępnia filmiki, na których pokazuje fragmenty własnych treningów – podnosi się na drążku, unosi sztangę czy robi pompki. Pokazuje również metamorfozy swoich podopiecznych. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta