GwiazdyMegan Fox: Koniec z nagością w filmach!

Megan Fox: Koniec z nagością w filmach!

Megan Fox: Koniec z nagością w filmach!
Źródło zdjęć: © newspix.pl
09.12.2012 23:19

Piękna Megan Fox urodziła synka niecałe trzy miesiące temu, a już planuje zmienić dla niego całą swoją karierę.

Piękna Megan Fox urodziła synka niecałe trzy miesiące temu, a już planuje zmienić dla niego całą swoją karierę. Seksowna 26-letnia aktorka dotychczas znana była głównie dzięki rolom, w których prezentowała swoje wdzięki, brała także udział w gorących kampaniach reklamowych Armaniego. Ale podczas ostatniego wywiadu dla „Mirror” zapowiedziała, że koniec z pokazywaniem ciała na ekranie.

- Kiedy rodzisz dziecko, zmienia się twoje podejście do epatowania seksem w filmach. Teraz ostrożniej będę wybierać role, bo myślę już o tym, co się wydarzy, kiedy mój syn pójdzie do szkoły. Jego koledzy będą pokazywać mu zdjęcia z moich filmów, na których będę w bikini, a on będzie przerażony. Ta myśl będzie mnie powstrzymywać przed wyborem takich ról, jakie grałam wcześniej.

Aktorka przyznała także, że zaskoczyło ją jakie zmęczenie towarzyszy macierzyństwu.

- Nie zatrudniłam z początku nikogo do pomocy, ponieważ przeceniłam swoje możliwości. Nie wiedziałam, jak trudna może być opieka nad dzieckiem, Brian (Brian Austin Green, mąż aktorki – przyp. red.) i ja byliśmy wykończeni. Człowiek nigdy nie śpi, w nocy czuwa, a całe jego życia zostaje podporządkowane tej małej istocie, która nieustannie nas potrzebuje. Kocham to, zawsze tego chciałam. Ale dwa tygodnie temu powiedziałam do Briana: „Musimy zatrudnić opiekunkę przychodzącą na noc, bo inaczej dojdzie do rozwodu. Ktoś w tym domu musi spać albo się pozabijamy”.

Teraz Fox korzysta z pomocy opiekunki dwa razy w tygodniu.

(ma)

POLECAMY: