Blisko ludziMeghan Markle i książę Harry podjęli decyzję. Księżna przestała karmić Archiego piersią

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję. Księżna przestała karmić Archiego piersią

Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję. Księżna przestała karmić Archiego piersią
Źródło zdjęć: © Getty Images
27.11.2019 08:47, aktualizacja: 24.01.2020 12:48

Archie niedawno skończył pół roku. To czas, w którym wielu rodziców, oprócz mleka, wprowadza do diety dzieci nowe produkty. Meghan Markle i książę Harry również powoli zmieniają nawyki żywieniowe syna.

"Meghan mówi, że nie karmi już Archiego piersią. Chłopiec przestawia się, przynajmniej częściowo na produkty stałe" – stwierdził specjalista od spraw rodziny królewskiej, Omid Scobie, w rozmowie z Yahoo UK. Nie wszystkim może się spodobać ta decyzja.

Temat karmienia piersią wzbudza wiele kontrowersji. WHO zaleca, żeby dziecko karmić piersią do co najmniej pierwszego roku życia. Jednak Meghan Markle i książę Harry przyzwyczaili nas już do tego, że samodzielnie podejmują decyzje dotyczące opieki nad synem, nie ulegając wpływom innych osób.

Meghan Markle i książę Harry - Archie

Była kucharka królewska, która gotowała dla księżnej Diany i księcia Karola, Carolyn Robb, zdradza Yahoo UK, że książęcym niemowlętom przygotowuje się organiczne posiłki. Podkreśliła, że wszystkie są bardzo proste i przygotowane z sezonowych produktów. "Dostępnych jest mnóstwo gotowych potraw, ale jestem pewna, że Meghan i Harry chcieliby uniknąć podawania ich Archiemu" - stwierdziła.

Media spekulują, że Meghan i Harry wybrali metodę karmienia BLW (Baby Lead Weaning – bobas lubi wybór), która polega na tym, że dziecko wybiera z talerza to, na co ma akurat ochotę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta