Trwa ładowanie...

Meghan Markle i ukryta wiadomość. Księżna wysyła dyskretny sygnał

Meghan Markle codziennie pojawia się na okładkach tabloidów w mediach na całym świecie. Każdy jej krok jest bacznie obserwowany przez paparazzich. Tym razem u Meghan zauważono nietypowy dodatek. Okazuje się, że ma ogromne znaczenie.
Share
Meghan Markle jest na urlopie macierzyńskim, jednak zaczęła się już pojawiać publicznie
Meghan Markle jest na urlopie macierzyńskim, jednak zaczęła się już pojawiać publicznieŹródło: Getty Images
d2os0cm

Meghan Markle i nietypowy dodatek

Meghan Markle urodziła swojego syna Archiego w maju tego roku. Od tamtego czasu niemalże za każdym razem, gdy pojawia się publicznie, można zauważyć u niej nietypowy dodatek.

Jak donosi "Daily Mail", księżna Sussex wysyła dyskretny sygnał, że najważniejsze jest dla niej teraz zdrowie, nie powrót do formy po porodzie. Robi to za pomocą biżuterii, a konkretniej swoich ulubionych turkusowych błyskotek. Paparazzi już kilkakrotnie przyłapali Markle z turkusową bransoletką czy kolczykami z turkusowymi kamieniami.

d2os0cm

Dlaczego turkus? Turkus ma być znany z bycia "najlepszym uzdrowicielem" i ma "przynosić błogosławieństwo" osobom, które noszą go każdego dnia. Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że to jednoznaczny sygnał, co teraz jest dla niej najważniejsze.

Meghan Markle na urlopie macierzyńskim

Choć obecnie Meghan Markle jest na urlopie macierzyńskim, zaczęła się już pojawiać publicznie. Na razie księżna Sussex nie wróciła jeszcze do wszystkich swoich obowiązków, ale jest kwestią czasu, gdy ponownie będzie się regularnie pojawiać u boku swojego męża.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d2os0cm

Podziel się opinią

Share
d2os0cm
d2os0cm