GwiazdyMeghan Markle pojedzie na "pielgrzymkę". Razem z mężem i synem odwiedzą grób księżnej Diany

Meghan Markle pojedzie na "pielgrzymkę". Razem z mężem i synem odwiedzą grób księżnej Diany

Meghan Markle pojedzie na "pielgrzymkę". Razem z mężem i synem odwiedzą grób księżnej Diany
Źródło zdjęć: © Getty Images
Agata Porażka
24.08.2019 15:29, aktualizacja: 24.08.2019 20:11

Meghan Markle w zeszłym roku oficjalnie dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Wyszła za mąż za księcia Harry'ego, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich syn, Archie. Teraz cała trójka wybierze się na rodzinną pielgrzymkę, by odwiedzić grób księżnej Diany.

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się w listopadzie 2017 roku, i od tamtej pory Harry wielokrotnie powtarzał, jak bardzo by chciał, by jego ukochana mogła poznać jego mamę. Pierścionek zaręczynowy, który dostała Meghan, zawierał w sobie dwa diamenty z kolekcji biżuterii księżnej Diany. Niestety, ona sama zginęła tragicznie w wypadku, gdy Harry i William byli jeszcze dziećmi. Teraz księżna Meghan planuje emocjonalną "pielgrzymkę" do grobu Diany, w której będzie towarzyszyć jej mąż i syn.

Grób księżnej Diany

Jak podaje Daily Mail, księżna Meghan planuje podróż do grobu księżnej Diany w Althorp. Cała podróż ma się odbyć w okolicach 22. rocznicy śmierci księżnej Diany, która przypada na 31 sierpnia.

- Harry chce, żeby Meghan zobaczyła miejsce spoczynku jego matki - twierdzi źródło Daily Mail.

Książę Harry i książę William odwiedzają grób księżnej Diany co najmniej dwa razy do roku - w jej urodziny, 1 lipca i w rocznicę jej śmierci. Meghan Markle ma być w Althorp po raz pierwszy.

Śmierć księżnej Diany

Księżna Walii Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Księżna jechała samochodem z hotelu Ritz Paris do apartamentu przy ulicy Arsène Houssaye z Dodim Al-Fayedem i Henrim Paulem, kierowcą. Auto, którym podróżowali, uderzyło w filar tunelu w Alma i dachowało. Mężczyźni zginęli na miejscu, a księżna Diana zmarła w szpitalu kilka godzin później.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta