GwiazdyMel Gibson wypracował sobie mięśnie

Mel Gibson wypracował sobie mięśnie

Mel Gibson wypracował sobie mięśnie
Źródło zdjęć: © AFP

02.10.2013 18:57, aktual.: 02.10.2013 21:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mel Gibson zawdzięcza swoją umięśnioną sylwetkę wyłącznie treningowi, nie sterydom.

Mel Gibson zawdzięcza swoją umięśnioną sylwetkę wyłącznie treningowi, nie sterydom. W sierpniu w sieci pojawiły się zdjęcia aktora z planu filmu "Niezniszczalni 3". Wielu sugeruje, że wyrzeźbione ciało 57-letniego aktora to nie tylko zasługa ćwiczeń. Sam Gibson zaprzecza.
- To efekt mojej ciężkiej pracy, tylko i wyłącznie - oznajmił gwiazdor. - Wiecie, jakimi efektami ubocznymi grozi branie sterydów i podobnych świństw? Dajcie spokój.

- Byłbym głupi, gdybym je brał. To zbyt ryzykowne. Niektórzy mówią, że to niemożliwe, abym uzyskał taki wygląd na siłowni, bez wspomagania. A ja odpowiadam, że owszem, możliwe. Mam po prostu odpowiednią budowę ciała. Przez trzy miesiące ćwiczyłem po trzy razy w tygodniu, trzy godziny podnoszenia ciężarów i ćwiczeń kardio. Trzymałem się też specjalnie dobranej diety. Nigdy tyle nie ćwiczyłem, ale przyznam, że czuję się teraz lepiej. Mniej bolą mnie plecy. Ważę dokładnie tyle samo, ale spodnie lepiej leżą.

Premiera trzeciej odsłony "Niezniszczalnych" planowana jest na sierpień 2014 roku. Dorobek Mela Gibsona zamyka film "Maczeta zabija", który już 18 października zagości w polskich kinach.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także