GwiazdyMetamorfoza Anny Dereszowskiej. Efekt końcowy naprawdę robi wrażenie

Metamorfoza Anny Dereszowskiej. Efekt końcowy naprawdę robi wrażenie

Anna Dereszowska zmieniła fryzurę (AKPA)
Anna Dereszowska zmieniła fryzurę (AKPA)
28.02.2022 15:56

Anna Dereszowska po raz kolejny zachwyciła. Jej zjawiskową metamorfozę i wiosenną stylizację można było podziwiać podczas promocji serialu "Tajemnica zawodowa 2". Zresztą, zobaczcie sami.

Anna Dereszowska pojawiła się ostatnio na spotkaniu prasowym drugiego sezonu hitowej produkcji TVN pt. "Tajemnica zawodowa" i olśniła wszystkich obecnych swoją niecodzienną metamorfozą.

Metamorfoza Anny Dereszowskiej

Aktorka pojawiła się w zjawiskowym, błękitnym garniturze, do którego dobrała klasyczny biały t-shirt i złoty naszyjnik w kształcie półksiężyca. Największą uwagę przykuła jednak nie stylizacja, a fryzura artystki. Gwiazda zaprezentowała się w lekko upiętych włosach i delikatnie postrzępionej grzywce.

Metamorfoza Anny Dereszowskkiej (AKPA)
Metamorfoza Anny Dereszowskkiej (AKPA) fot.M.Baranowski

Jest to w wykonaniu Anny Dereszowskiej dość odważna metamorfoza, ponieważ 41-latka zazwyczaj stroni od modnych fryzur i licznych rad uznanych stylistów, który towarzyszą jej na co dzień w pracy. Nic dziwnego, aktorka nie ukrywa, że jako kobieta lubi siebie najbardziej w nieco nieokrzesanej i naturalnej wersji. Jak jednak podkreśla, nie zawsze tak było.

Anna Dereszowska o samoakceptacji

- Jeszcze niedawno wstydziłabym się wyjść z domu z nieumalowanymi rzęsami i bez fluidu, którym zakrywałam piegi. Dziś to nie problem, bo dobrze się czuję ze sobą. Droga do akceptacji siebie była jednak kręta i wyboista. Bo ja, odkąd pamiętam, walczyłam z nieśmiałością, kompleksami i przekonaniem, że dziewczynie wolno mniej. Gdy dziś oglądam zdjęcia sprzed lat, widzę ładną, zgrabną dziewczynę, ale wtedy nie potrafiłam siebie zaakceptować. Chowałam się pod mocnym makijażem i pstrokatym balejażem - aktorka szczerze wyjaśniła w rozmowie z magazynem "Twój Styl".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (69)
Zobacz także