Trwa ładowanie...

Metamorfoza gwiazdy "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Coś poszło nie tak

Bez niego program nie mógłby istnieć. Psycholog Piotr Mosak nie tylko pomaga uczestnikom show, lecz także sam zdobywa coraz większą popularność. Nastąpił więc czas na odświeżenie wizerunku specjalisty, co nie skończyło się najlepiej.

Cezary Piwowarski / TVN Cezary Piwowarski / TVN Fot: Cezary Piwowarski / TVN
d40fdk0
d40fdk0

Piotr Mosak pełni w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" bardzo ważną funkcję. Bez obecności psychologa na planie, wiele problemów nowopowstałych par nie znalazłoby rozwiązania. Sam Mosak szybko zdobył sporą rozpoznawalność. Obecnie psycholog udziela się nie tylko w programie, lecz także w mediach społecznościowych - prowadzi m.in. prężnie rozwijające się konto na Instagramie, gdzie utrzymuje dobry kontakt z widzami programu.

Ostatni raz fryzjera odwiedził 15 lat temu

Na Instagramie Piotra Mosaka często pojawia się wiele ciekawych informacji dotyczących życia prywatnego psychologa. Niedawno Mosak przyznał się, że o charakterystyczną fryzurę od wielu lat dba sam. Czyżby jednak przyszła pora na pewne zmiany?

d40fdk0

- Lubicie zmiany? Zmieniam fryz. I pewnie jeszcze dużo więcej. Trochę się narobiłem, bo tamta była łatwa. Maszynka "zerówką" dookoła i z głowy. Tu zacząłem cieniować i musiałem kombinować z nakładkami, aż jedną połamałem. Wyłamałem jej ząb. Ciekawe, czy się jeszcze nada, czy po 15 latach będę musiał iść wreszcie do fryzjera? Lubię zmiany bo to energia, nowość, ciekawość. Wciąż coś przede mną i coś za mną. Bądźcie ciekawi i wprowadzajcie zmiany - podkreślił na Instagramie psycholog.

Domowe eksperymenty z fryzurą faktycznie nie zawsze kończą się dobrze - może rzeczywiście warto tym razem odwiedzić profesjonalistę? Fani jednak i tak są pod wrażeniem umiejętności Mosaka i zostawili pod wpisem mnóstwo ciepłych słów.

- Profesjonalistą w tej dziedzinie nie jestem, ale cięcie wyszło super. Fryzura Super, nie wierzę, że pan tak sam.

- Przystojniak z pana - czytamy w komentarzach.

Praca na planie to nie przelewki

Sama formuła programu już z założenia nie jest prosta. Jednak próby życia codziennego z nieznaną nam osobą może prowadzić do wielu konfliktów, problemów oraz innych sytuacji, które wymagają wsparcia odpowiedniej osoby. Psycholog na planie jest naprawdę niezbędny. Pan Piotr stara się, jak umie najlepiej, doradzić uczestnikom "Ślubu...", wyczuć ich intencje oraz nastroje. To właśnie dzięki Mosakowi, zagubieni uczestnicy po rozmowie obierają dobre dla siebie ścieżki.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które się rozstały

d40fdk0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40fdk0