Trwa ładowanie...
d3m9lee
Miały 20 minut na upolowanie perełek w sklepie z tanią odzieżą. Zobaczcie, jak sobie poradziły

Miały 20 minut na upolowanie perełek w sklepie z tanią odzieżą. Zobaczcie, jak sobie poradziły

Agnieszka Włodarczyk i Osi Ugonoh to gwiazdy, które powalczyły o tytuł "Królowej second handów". Miały dokładnie 20 minut na to, by w sklepie z tanią odzieżą wybrać stylizację, która będzie wyglądała na droższą. Ich kreacje oceniała Macademian Girl oraz przypadkowi przechodnie. Zajrzeliśmy za kulisy powstawania kolejnego odcinka programu "Królowe second handów". Zobaczcie, jak wyglądała walka gwiazd o perełki w sklepie z tanią odzieżą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3m9lee

Odcinek specjalny z udziałem Agnieszki Włodarczyk i Osi Ugonoh był kręcony w jednym z warszawskich sklepów z używaną odzieżą. Celebrytki rywalizowały ze sobą o najlepszą stylizację, stworzoną z ubrań z second handu. Na upolowanie modnego outfitu Aga i Osi miały tylko 20 minut.

Zdjęcie z planu Królowe second handów

- Program ma przede wszystkim pokazać, że second handy to fantastyczny sposób nie tylko dla osób, które chcą ubrać się niedrogo, ale też dla osób, które chcą ubrać się oryginalnie - powiedziała nam Tamara Perea Gonzalez, prowadząca program. - Królowe second handów to absolutnie wytrawne łowczynie. One wchodzą do sklepu i już wiedzą, na co zwracać uwagę - dodała. Tamara zdradziła nam również, jak polują królowe second handów. Koniecznie zobaczcie naszą relację wideo z planu zdjęciowego.
Odcinek z Agnieszką Włodarczyk i Osi Ugonoh będziecie mogli obejrzeć we wtorek, 21 listopada o godz. 22:00 a powtórkę w środę o godz. 17:30 na kanale telewizji Lifetime.

Zobacz też: "Królowe second-handów" 1 odcinek

d3m9lee

Podziel się opinią

Share

d3m9lee

d3m9lee