GwiazdyMichał Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się. "Nie żałuję niczego, co się wydarzyło"

Michał Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się. "Nie żałuję niczego, co się wydarzyło"

Michał Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się
Michał Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się
Aleksandra Lewandowska

25.10.2021 20:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu właśnie się rozstała. Michał Koterski usunął wszystkie zdjęcie z byłą partnerką z Instagrama, a ona w rozmowie z jednym z portali zdradziła, że "stało się to niezależnie od niej".

O związku 41-letniego Michała Koterskiego z 23-letnią aktorką Dagmarą Bryzek było głośno od samego początku. Koterski kilka razy schodził się i rozchodził z matką swojego syna, Marcelą Leszczak, po czym razem zdecydowali o ostatecznym zerwaniu. W jednym z wywiadów aktor wyznał jednak, że nie wyklucza powrotu do modelki. Teraz okazuje się, że jest to całkiem możliwe w związku z jego nagłym rozstaniem z Bryzek.

Michał Koterski i Dagmara Bryzek rozstali się

Michał Koterski usunął wszystkie zdjęcia z 23-letnią partnerką ze swojego profilu na Instagramie. Do tej pory nie skomentował zaistniałej sytuacji, ale zrobiła to Dagmara Bryzek. Aktorka udzieliła wywiadu "Pudelkowi", w którym opowiedziała o tym, że zerwanie nie było zależne od niej. Nie chciała jednak podać jego powodu.

- Nie jest tajemnicą, że już nie jesteśmy razem. Rozstaliśmy się w przyjaźni (...) Powód rozstania zostawię dla siebie - zdradziła Dagmara Bryzek w rozmowie z "Pudelkiem".

- Trochę stało się to niezależnie ode mnie. Będąc osobą publiczną wiedziałam, że będzie się to wiązało z takimi konsekwencjami. Nie żałuję oczywiście niczego, co się wydarzyło - dodała.

Nagłe zerwanie

Prawdą jest jednak, że nic nie zapowiadało tak nagłego zerwania popularnej pary. Ostatni raz Koterski i Bryzek pojawili się razem na początku października na premierze "Wesela", gdzie chętnie pozowali wspólnie fotoreporterom do zdjęć z uśmiechami. Ostatnie dni musieli spędzić jednak osobno, bo Bryzek opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z sesji w ośrodku agroturystycznym pod Warszawą, a później wybrała się w Tatry.

Michał Koterski z kolei niezmiennie poświęcił się wychowaniu 5-letniego syna Fryderyka ze związku z Marcelą Leszczak, z którym spędza każdą wolną chwilę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)