Trwa ładowanie...

Poznacie? Tak wyglądają mniej popularne partnerki polskich gwiazdorów

Żona Adama Sztaby jest jego menedżerką, z kolei życiowa partnerka Marcina Prokopa prowadzi dość nietypowy własny biznes. Czego nie wiemy o wybrankach polskich aktorów i dziennikarzy?

Adam Sztaba z żoną czasem wstępuje na ścianki Adam Sztaba z żoną czasem wstępuje na ścianki Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2jlo6r
d2jlo6r

Nie każdy lubi afiszować się swoim związkiem i zabierać drugą połówkę na każde służbowe wyjście. Wiele par decyduje się na, w miarę możliwości, życie z dala od blasków fleszy. Przez to, że część polskich przedstawicieli show-biznesu rzadko pojawia się na salonach ze swoimi bratnimi duszami, bardzo często niewiele wiadomo, czym się zajmują i jak wyglądają.

Czym zajmują się mniej znane partnerki polskich aktorów i prezenterów?

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska

Para jest małżeństwem od pięciu lat, choć zna się dłużej. Agnieszka Dranikowska jest menedżerką Adama Sztaby. Po ślubie na świecie szybko pojawił się syn Leopold. Małżeństwo stroni od imprez branżowych i stara się zachować prywatne życie wyłącznie dla siebie.

Adam Sztaba z żoną rzadko pojawia się na ściankach AKPA
Adam Sztaba z żoną rzadko pojawia się na ściankach Źródło: AKPA, fot: AKPA

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz

Choć ta para również nie przepada za ściankami, możemy ją zobaczyć dość często na Instagramie. Widać, że Mroczek z Muranowicz świetnie się dogadują. Para doczekała się również dwóch synów. Pani Marlena jest z wykształcenia politolożką i dziennikarką, jednak jej kariera zawodowa potoczyła się nieco inaczej. Obecnie żona Marcina Mroczka jest jego menedżerką. Prowadzi też agencję modelek.

Marcin Mroczek z żoną doczekali się dwóch synów Instagram
Marcin Mroczek z żoną doczekali się dwóch synów Źródło: Instagram, fot: Marcin Mroczek
d2jlo6r

Marcin i Maria Prokop

Żona jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterów ma dość nietypowe zajęcie. Pani Maria prowadzi bowiem kursy jogi. Choć para jest ze sobą bardzo blisko, rzadko decyduje się na wspólne wyjścia publiczne. Poznali się około 18 lat temu. Teraz Maria Prokop prężenie działa na własnym Instagramie, poprzez którego zachęca internautów do zmiany trybu życia oraz zainteresowania się jej ukochaną jogą.

Para pojawiła się w 2012 roku na premierze spektaklu "Kopenhaga" AKPA
Para pojawiła się w 2012 roku na premierze spektaklu "Kopenhaga" Źródło: AKPA, fot: AKPA

Szymon i Magdalena Majewscy

Para jest ze sobą po ślubie już blisko 28 lat! Oboje świetnie się rozumieją i tworzą niesamowicie zgrany, szczęśliwy duet, co dziennikarz niezmiennie podkreśla. Małżeństwo jest uważane za jedno z najbardziej udanych i zgodnych w polskim show-biznesie. Magdalena Majewska jest z zawodu stylistką wnętrz.

Szymon i Magdalena Majewscy są ze sobą od 28 lat AKPA
Szymon i Magdalena Majewscy są ze sobą od 28 lat Źródło: AKPA, fot: AKPA

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko

Poznali się w... szkole podstawowej, spędzili ze sobą już 30 lat. Uczucie zaczęło rodzić się, kiedy oboje trafili do tego samego liceum. Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko pobrali się w 2002 roku. Żona aktora nie przepada za medialnym światem. Sama na co dzień zajmuje się tańcem i choreografią w ich rodzinnym mieście, czyli Białymstoku.

Paweł Małaszyński poznał żonę w podstawówce AKPA
Paweł Małaszyński poznał żonę w podstawówce Źródło: AKPA, fot: AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

#dziejesiewsporcie: żona Bartosza Kurka zachwyca w bikini. Co za figura!

d2jlo6r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jlo6r