ycipk-402ddl

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska mają kryzys. Poszło o "Taniec z Gwiazdami"

W mediach pojawiły się informacje, że od kilku miesięcy w małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej nie dzieje się najlepiej. Całą sytuację miał pogorszyć program "Taniec z Gwiazdami", do którego przygotowuje się żona gwiazdora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W małżeństwie Wiśniewskich źle się dzieje
W małżeństwie Wiśniewskich źle się dzieje (Instagram.com)
ycipk-402ddl

Żona Michała Wiśniewskiego już wkrótce zawita na ekrany naszych telewizorów w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Występ w programie wymaga od niej jednak dużo poświęceń, które mogą odbić się na relacjach z bliskimi.

Według informatora "Na Żywo", w związku pary pojawił się kryzys, który miał pogłębić się przez intensywne treningi córki Apoloniusza Tajnera. Plotek nie uciszył też fakt, że Michał Wiśniewski w niemal ostatniej chwili zdecydował, że nie weźmie udziału w programie razem z żoną.

ycipk-402ddl

Dominika Tajner-Wiśniewska skomentowała doniesienia o kryzysie w ich małżeństwie. - Zastanawialiśmy się z Michałem, czy w ogóle to komentować, bo regularnie czytamy o sobie takie rewelacje. Jak nie rozwód, to ciąża, a potem nagle okazuje się, że tej ciąży nie ma. Oczywiście, że to nieprawda. Nic złego się u nas nie dzieje - wyjaśniła w rozmowie z "Plejadą".

Mimo to przyznała, że ostatnio nie mają z mężem zbyt wiele czasu dla siebie i rodzinne chwile musiały zejść na dalszy plan. - Jedyną rzeczą, którą mogę potwierdzić to fakt, że ostatnio mamy dla siebie bardzo mało czasu. Michał dużo wyjeżdża, koncertuje, a ja intensywnie trenuję do "Tańca z Gwiazdami". Mijamy się w domu, ale to przez sprawy zawodowe, nie prywatne, więc nie dzieje się nic, czym moglibyśmy się przejmować - powiedziała "Plejadzie" Tajnej-Wiśniewska.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-402ddl
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-402ddl

ycipk-402ddl
ycipk-402ddl