ycipk-4cs34v

Michał Wiśniewski mówi o byłych żonach. Zaskakująca deklaracja

Michał Wiśniewski długo szukał tej "jedynej". Przed poznaniem Dominiki Tajner, obiecywał wierność trzem kobietom. W ostatnim wywiadzie zapytano go, jakie ma z nimi relacje. Odpowiedź może zdziwić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Wiśniewski rozwodził się trzy razy
Michał Wiśniewski rozwodził się trzy razy (East News)
ycipk-4cs34v

Muzyk od lat jest związany z Dominiką Tajner i wygląda na to, że to u jej obok odnalazł szczęście. Wcześniej głośno było o jego rozwodach z Magdą Femme, Martą "Mandaryną" Wiśniewską i Anną Świątczak. W rozmowie z "Wideoportalem" wyznał, co łączy go dziś z dwiema ostatnimi.

– Mogę mówić tylko za siebie... Ja zawsze będę najlepszym przyjacielem Mandaryny i zawsze będę największym przyjacielem Ani Świątczak – stwierdził Michał Wiśniewski. – Mówię to dlatego, że mamy wspólnie dzieci. Jedna miłość leczy drugą i one, na tyle ile mnie znają, mogą na mnie liczyć – dodał z pełnym przekonaniem. Gwiazdor nie wspomniał jednak o Magdzie Femme, którą poślubił jako pierwszą.

Relacje Wiśniewskiego z byłymi żonami nie zawsze wyglądały tak dobrze. Ania Świątczak po rozwodzie miała spore problemy emocjonalne, ukojenie znalazła w wierze. Z artystą łączy ją dwójka dziecka, tak jak zresztą "Mandarynę".

ycipk-4cs34v

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4cs34v

ycipk-4cs34v
ycipk-4cs34v