Trwa ładowanie...
d44ffa5

Misterne koronki i zwiewne tkaniny. Kolekcja Sylwii Romaniuk na Paris Fashion Week

Kolejny sukces na koncie polskiej projektantki mody. Sylwia Romaniuk zadebiutowała na Paryskim Tygodniu Mody. 27 lutego w Hôtel d'Evreux na paryskim Placu Vendôme, zaprezentowała swoją kolekcję. Jej projekty to kwintesencja kobiecości i pochwała precyzji haute couture. Gościem specjalnym była Justyna Steczkowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Romaniuk i Justyna Steczkowska na Paris Fashion Week
Sylwia Romaniuk i Justyna Steczkowska na Paris Fashion Week (Materiały prasowe)
d44ffa5

Kolekcja, która została zaprezentowana podczas Paryskiego Tygodnia Mody jest wyjątkowa poprzez swój unikalny styl i precyzję. Głównym celem było ukazanie kobiety widzianej oczami SR: wyjątkowo delikatnej i romantycznej, ale także uwodzicielskiej. Kolekcja ma na celu pokazanie jak kreacja zmienia oblicze kobiety, nie tylko zewnętrznie, ale też pomaga im w odnalezieniu pewności siebie.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Największą inspiracją SR są kobiety, które pragną wyglądać i czuć się pięknie. Dom Mody tworzy w duchu Haute Couture. Projekty są szyte ręcznie, a do ich realizacji używane są wyłącznie najlepsze, szlachetne materiały i dodatki od najznamienitszych dostawców z Francji i Włoch.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Perfekcja w wykonaniu gwarantuje najwyższą jakość. Kobiety, które wybierają projekty SR, są silne, świadome swoich pragnień i potrzeb. To kobiety niezależne, wymagające i aktywne na wielu polach. Decydując się na kolekcje SR, inwestują w jakość i unikatowość.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Kolekcja była tworzona z miłości do piękna i ma szansę podbić kobiece serca. W pierwszym rzędzie na pokazie Sylwii Romaniuk zasiadła Justyna Steczkowska.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d44ffa5

Podziel się opinią

Share
d44ffa5
d44ffa5