ModaMisterne koronki i zwiewne tkaniny. Kolekcja Sylwii Romaniuk na Paris Fashion Week

Misterne koronki i zwiewne tkaniny. Kolekcja Sylwii Romaniuk na Paris Fashion Week

Misterne koronki i zwiewne tkaniny. Kolekcja Sylwii Romaniuk na Paris Fashion Week
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.03.2018 22:20, aktualizacja: 08.03.2018 10:17

Kolejny sukces na koncie polskiej projektantki mody. Sylwia Romaniuk zadebiutowała na Paryskim Tygodniu Mody. 27 lutego w Hôtel d'Evreux na paryskim Placu Vendôme, zaprezentowała swoją kolekcję. Jej projekty to kwintesencja kobiecości i pochwała precyzji haute couture. Gościem specjalnym była Justyna Steczkowska.

Kolekcja, która została zaprezentowana podczas Paryskiego Tygodnia Mody jest wyjątkowa poprzez swój unikalny styl i precyzję. Głównym celem było ukazanie kobiety widzianej oczami SR: wyjątkowo delikatnej i romantycznej, ale także uwodzicielskiej. Kolekcja ma na celu pokazanie jak kreacja zmienia oblicze kobiety, nie tylko zewnętrznie, ale też pomaga im w odnalezieniu pewności siebie.

Obraz
© Materiały prasowe

Największą inspiracją SR są kobiety, które pragną wyglądać i czuć się pięknie. Dom Mody tworzy w duchu Haute Couture. Projekty są szyte ręcznie, a do ich realizacji używane są wyłącznie najlepsze, szlachetne materiały i dodatki od najznamienitszych dostawców z Francji i Włoch.

Obraz
© Materiały prasowe

Perfekcja w wykonaniu gwarantuje najwyższą jakość. Kobiety, które wybierają projekty SR, są silne, świadome swoich pragnień i potrzeb. To kobiety niezależne, wymagające i aktywne na wielu polach. Decydując się na kolekcje SR, inwestują w jakość i unikatowość.

Obraz
© Materiały prasowe

Kolekcja była tworzona z miłości do piękna i ma szansę podbić kobiece serca. W pierwszym rzędzie na pokazie Sylwii Romaniuk zasiadła Justyna Steczkowska.

Obraz
© Materiały prasowe
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także