Trwa ładowanie...
związek

"Mój facet to dziecko". Głównym zainteresowaniem 30-latka są superbohaterowie

Nie wychodzi na piwo i nie lata za kobietami. Pracuje, jest oddany i spędza dużo czasu w domu. Jedyny problem? Ma 30 lat, ciągle siedzi na telefonie i spędza większość czasu z wyimaginowanymi superbohaterami. - Jakieś rady? - pyta internautka.

Share
"Mój facet to dziecko". Głównym zainteresowaniem 30-latka są superbohaterowie
Źródło: 123RF
dxtz6hx

Jej partner zarabia ok. 3 tysięcy złotych miesięcznie. Choć poszedł na studia, nigdy nie obronił licencjatu. Przegapił terminy. Za to nigdy nie ominął żadnego filmu o superbohaterze. Spędza z telefonem bardzo dużo czasu.

- Z jednej strony pracuje, jest oddany, rzadko wychodzi na piwo, potrafi gotować i zrobić coś w domu - pisze kobieta na forum portalu Kafeteria. - Z drugiej: gry, filmiki, niskie zarobki, gada o podwyżce i zmianie pracy, a nic z tym od roku nie robi. Koleżanki mówią, że jest fajny i odpowiedzialny, za babami nie lata. Tez tak kiedyś myślałam, jak byliśmy młodsi. Kocham go, ale nie chce spędzić tak całego życia.

Kobieta nie chce tak spędzić reszty życia. Średnio jej się widzi życie z kanapowcem, który wiecznie narzeka, a sam nic nie potrafi zrobić.

- On spędza coraz więcej czasu na kanapie, coraz rzadziej ma ochotę gdziekolwiek wyjść - kontynuuje internautka. -Na nic nie możesz zwrócić uwagi, bo zaraz foch. Proszę żeby się ogolił, albo założył inna koszule na wyjście (bo ta ma z 7 lat i jest brudna, wczoraj noszona) - foch, założy jasne skarpetki do ciemnego garniaka, widzi moja minę i już - foch. Coraz częściej się kłócimy Jakieś rady? Wiem, że nikt nie jest idealny, jednak boli mnie takie podejście. Tym bardziej, że sama pracuje zawodowo, staram się jakoś wyglądać i przełamywać do rzeczy dla mnie niekomfortowych. Natomiast jak on czegoś nie lubi to albo "foch" albo zrobi, ale z taką mina że ludzie kochani...

dxtz6hx

Odpowiedź internautów jest prosta - szukaj innego. Według nich to, w jaki sposób mężczyzna się zachowuje, nie wynika ze złej woli, ale z tego, że w taki sposób został wychowany. Tylko w taki sposób umie się zachowywać. Jest już w wieku, w którym może być za późno na zmiany.

- Mloda jesteś, czas szukac innego - piszą internauci.

Zobacz też: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Prześlijcie nam swoje historie przez dziejesie.wp.pl

dxtz6hx

Podziel się opinią

Share
dxtz6hx
dxtz6hx