Trwa ładowanie...
d4iqtbq

"Możesz zamieszkać ze mną za darmo". Internautki oszalały na punkcie studenta medycyny

Facebook to nie tylko platforma do budowania społeczności znajomych, ale też doskonałe miejsce do tego, żeby zamieścić ogłoszenie w sprawie wynajmu czy kupna mieszkania. Skorzystał z tego Rehan Munir, 26-letni student medycyny. Umieścił w internecie ogłoszenie, które opatrzył swoimi zdjęciami. Internautki oszalały na punkcie przystojnego przyszłego lekarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Możesz zamieszkać ze mną za darmo". Internautki oszalały na punkcie studenta medycyny
(Instagram.com)
d4iqtbq

Rehan umieścił ogłoszenie na facebookowej grupie "Gypsy Housing", która służy do wymiany informacji o mieszkaniach w Nowym Jorku. Pakistańczyk zamierza przeprowadzić się do Nowego Jorku i poszukuje mieszkania. "Mam na imię Rehan i poszukuję umeblowanego mieszkania. Chciałbym przeprowadzić się koło 20 lipca i zostać do końca sierpnia. Szukam czegoś za 800 dolarów. Możemy odrobinę negocjować. Dbam o porządek, jestem przyjazny, pracuję i nie robię problemów" – czytamy w ogłoszeniu. Brzmi jak idealny współlokator, prawda? I do tego te zdjęcia.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Munir nie musiał długo czekać na odpowiedź. "Przepraszam, jeśli to nieodpowiednie, ale… jesteś bardzo przystojny!", "On jest taki przystojny! Żałuję, że nie mam pokoju do wynajęcia" – to tylko niektóre z komentarzy.

d4iqtbq

W obronie Pakistańczyka stanęło wiele osób, które zauważyły, że student medycyny szuka jedynie mieszkania. A nie żony. "Kiedy to miejsce stało się platformą randkową?", "Koleś chce jedynie wynająć mieszkanie!" – odpowiadali inni.

Student nie spodziewał się takiej reakcji i przyznał, że czuje się tym wszystkim trochę przytłoczony. Z Munirem udało skontaktować się redakcji Huffington Post. – Napisałem ten post, a następnego dnia zostałem zasypany masą wiadomości i zapytań ze strony lokalnych i międzynarodowych mediów. Internet to naprawdę nieprzewidywalne miejsce – skomentował w rozmowie. Zapytany o to, czy zamierza skorzystać z takiego zainteresowania odpowiedział jedynie, że skupia się wyłącznie na karierze.

d4iqtbq

Podziel się opinią

Share
d4iqtbq
d4iqtbq