Blisko ludziNatalia Kukulska składa życzenia wszystkim Polakom. Pokazała zdjęcia z Parady Pułaskiego

Natalia Kukulska składa życzenia wszystkim Polakom. Pokazała zdjęcia z Parady Pułaskiego

Natalia Kukulska składa życzenia wszystkim Polakom. Pokazała zdjęcia z Parady Pułaskiego
Źródło zdjęć: © ONS.pl
11.11.2019 14:25

Święto Niepodległości to ważne wydarzenie dla każdego Polaka. Wielu celebrytów z tej okazji publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia zachęcające do świętowania. Zrobiła to również Natalia Kukulska.

Natalia Kukulska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z Parady Pułaskiego w Nowym Jorku. To największa w Stanach Zjednoczonych manifestacja polskości. W tym roku odbyła się 7 października. Wokalistka w tym czasie podróżowała po USA.

Natalia Kukulska – Święto Niepodległości

Kukulska w trakcie tego wydarzenia poznała krewną Ignacego Padarewskiego. Paradę Pułaskiego poprowadził konsul honorowy Connecticut, Wielki Marszałek Parady Darek Barcikowski. Kukulska była jego muzycznym gościem.

Piosenkarka pod zdjęciem życzyła wszystkim Polakom z okazji Narodowego Święta Niepodległości: "Oby się udało w taki dzień jak dziś nam zjednoczyć, gdziekolwiek jesteśmy, mając nieraz różne przekonania. Serdeczności!".

"Dobrze powiedziane" – komentują fani. "Miałam okazję uczestniczyć w ubiegłym roku. Niesamowite wydarzenie" – dzieli się swoimi doświadczeniami jedna z obserwatorek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl