Blisko ludziNatalia Kukulska w #hot16challenge2. W teledysku pojawiła się Małgorzata Socha

Natalia Kukulska w #hot16challenge2. W teledysku pojawiła się Małgorzata Socha

Natalia Kukulska w #hot16challenge2. W teledysku pojawiła się Małgorzata Socha
Źródło zdjęć: © YouTube
Klaudia Stabach
14.05.2020 08:45, aktualizacja: 14.05.2020 10:36

Wyzwanie #hot16challenge2 ogarnęło cały kraj. Na "rapowanie" przed kamerą w szczytnym celu skusił się nawet Andrzej Duda. Teraz do zabawy dołączyła Natalia Kukulska, która podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie i nagrała utwór, który od razu wpada w ucho.

Wyzwanie #hot16challenge to inicjatywa, którą zapoczątkował raper Solar. Każdy nominowany artysta musi napisać 16 wersów utworu, a następnie je wyrapować. Akcja została wymyślona po to, aby zebrać środki na wsparcie służby zdrowia w walce z koronawirusem.

Natalia Kukulska w #hot16challenge2

Pomysł szybko zaczął rozprzestrzeniać się po sieci, a artyści zaczęli nominować do udziału osoby niezwiązane ze swoim środowiskiem. W końcu doszło do tego, że swoje 16 wersów "wyrapował" nawet Andrzej Duda, Janusz Korwin-Mikke czy Majka Jeżowska.

Nominację dostała również Natalia Kukulska. Piosenkarka długo zwlekała z dołączeniem do szczytnej zabawy, ale w końcu opublikowała w sieci swoją wersję hot16. Trzeba przyznać, że Natalia Kukulska udowodniła, że jest naprawdę utalentowaną artystką. Zarówno utwór, jak i teledysk są dopracowane w każdym detalu.

"Żona bębniarza, w domowych metrażach, szacun wyraża dla lekarza" - nawija Kukulska siedząc na fotelu z papilotami na głowie.

Natalia Kukulska poszła nawet o krok dalej i do udziału w teledysku zaprosiła Małgorzatę Sochę. Aktorka wystrojona w połyskującą sukienkę i szpilki wchodzi na sam koniec i jest swoistą wisienką na torcie u Kukulskiej. Artystki są sąsiadkami od kilku lat i chętnie spędzają ze sobą czas.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl