Blisko ludziNauczycielka wspomniała Sarę James. Poruszające, co powiedziała

Nauczycielka wspomniała Sarę James. Poruszające, co powiedziała

Sara James podbija Stany Zjednoczone w amerykańskim "Mam Talent"
Sara James podbija Stany Zjednoczone w amerykańskim "Mam Talent"
Źródło zdjęć: © Getty Images | NBC
11.09.2022 16:51, aktualizacja: 11.09.2022 17:03

14-letnia Sara James podbija Stany Zjednoczone. Młoda Polka idzie jak burza przez kolejne odcinki amerykańskiej wersji "Mam Talent". Jedna z nauczycielek ze szkoły, do której uczęszczała Sara, postanowiła powiedzieć kilka słów na temat swojej dawnej uczennicy. To wzruszające wspomnienia.

Sara James bez wątpienia już robi wielką karierę. 14-letnia Polka najpierw zajęła pierwsze miejsce w rodzimym "The Voice Kids", później zdobyła drugie miejsce na dziecięcej Eurowizji. Teraz porusza serca obywateli Ameryki w "Mam Talent" i wzrusza do łez samego Simona Cowella. O młodej artystce wspomniała jej nauczycielka języka polskiego.

Sarze James kibicuje cała Polska. Oto co o 14-latce mówią osoby z jej otoczenia

Dziennikarze "Faktu" dotarli do Społecznej Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Podstawowej w Słubicach, do której uczęszczała Sara. Dyrektor placówki przyznał, że James, mimo ogromnych sukcesów, nigdy nie gwiazdorzyła.

- Wprowadziła dobrą energię, stali się bardziej zgrani, dobrze to na nich wpłynęło, a i sama Sara dobrze się z nimi poczuła - przyznał pedagog.

Jeden ze szkolnych kolegów Sary dodał, że wszyscy bardzo jej kibicują, mimo że u niektórych pojawia się ukłucie zazdrości.

Poruszające słowa polonistki Sary James

Internautów szczególnie wzruszyło to, co o 14-latce wspomniała jej nauczycielka języka polskiego. Była wychowawczyni nie ukrywała, jak bardzo ceni Sarę i co o niej sądzi.

- Jestem przekonana, że jej woda sodowa do głowy nie uderzy (...). Ona jest dziewczyną, której nie da się nie lubić. Jest pełna życia, energii, po prostu wspaniała. Nawet teraz, jak już jej nie uczę, to biegnie na ulicy, żeby się do mnie przytulić i woła: moja pani - wyznała pani Małgorzata, udzielając dziennikarzom komentarza.

14-letnia Sara ukończyła szkołę podstawową i od września miała rozpocząć naukę w słupskim liceum. Obecnie jednak spełnia marzenia o karierze wokalnej w Stanach Zjednoczonych. Wszyscy trzymają kciuki, aby odniosła sukces i odnalazła się w artystycznym świecie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także