Trwa ładowanie...

Nelli Rokita rzuciła politykę i zajęła się rolą. Dziś uprawia warzywa w Toskanii

Była jedną z najbarwniejszych postaci polskiej polityki. Zawsze miała do powiedzenia coś takiego, za co były wdzięczne jej media. Aż tu nagle zniknęła. Co się z nią teraz dzieje? Okazuje się, że Nelli Rokita uprawia warzywa na toskańskiej ziemi.

Nelli Rokita rzuciła politykę i zajęła się rolą. Dziś uprawia warzywa w ToskaniiŹródło: ONS.pl, fot: Jerzy Dąbrowski
d32ukcz

- Uwielbiam Włochy, szczególnie Toskanię. Pracuję tu nad książką, która będzie opowiadać o dobrym stylu życia, o diecie bogatej w warzywa, ryby i wodę. A przy okazji uprawiam we Włoszech ogórki, papryczkę i arbuza - mówi "Super Expressowi" była posłanka PiS. - Przywiozę je do siebie do Krakowa. A nuż, widelec zakwitną i dadzą owoce! - zapowiada.

Fot. Super Express
Źródło: Fot. Super Express

Dawna doradczyni prezydenta Lecha Kaczyńskiego do spraw kobiet, którą zapamiętaliśmy dzięki takim wypowiedziom, jak: "in vitro to gwałt na kobiecie" czy "bezpłodność nie jest chorobą" zdaje się nie tęsknić za polityką. Odnalazła spokój we Włoszech, a kiedy jest w Polsce, uczy języka angielskiego sieroty z Domu Dziecka. W czasie wakacji Rokitę interesuje jednak nie tylko praca na roli, ale również rozwijanie duchowości. Jak się okazuje, była polityczka co roku bierze udział w pielgrzymce do Santiago de Compostela tzw. szlakiem św. Jakuba (Camino de Santiago).

d32ukcz

*Zobacz też: John Godson dla WP o swojej farmie w Nigerii *

d32ukcz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32ukcz