Blisko ludziNowa miłość Marty Manowskiej. Gwiazda zdradziła sekret na Instagramie

Nowa miłość Marty Manowskiej. Gwiazda zdradziła sekret na Instagramie

Marta Manowska pochwaliła się nową miłością na Instagramie
Marta Manowska pochwaliła się nową miłością na Instagramie

27.10.2021 18:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Manowska postanowiła wyznać swoim fanom, co sprawia, że ostatnio czuje się naprawdę świetnie. Złotym środkiem na dobre samopoczucie okazało się wprowadzenie prostej zmiany.

Marta Manowska od lat spełnia się jako prowadząca w realizowanych przez stację TVP programach, które pokochała polska publiczność. Projekty Manowskiej zazwyczaj skupiają się na poszukiwaniach bratniej duszy. "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości" z powodzeniem cyklicznie wracają na antenę z nowymi sezonami. Choć gwiazda o życiu uczuciowym mówi niewiele, bardzo chętnie dzieli się innymi sferami swojego życia.

Marta Manowska przedstawiła swoją nową "miłość"

W prowadzącej wybuchło uczucie do hobby, którym stała się joga. Manowska pochwaliła się tym faktem na Instagramie, wrzucając zdjęcie zrobione najprawdopodobniej po zakończonych zajęciach.

- I nowa miłość. Joga - napisała gwiazda.

Post wzbudził ogromne zainteresowanie. Fanki Manowskiej od razu wyczuły dobrą energię, jaka bije od celebrytki. Nową zajawką pani Marty zainteresowała się również Joanna Moro. Aktorka postanowiła przy okazji zaprosić Manowską do wypróbowania swojej ulubionej formy aktywności, czyli morsowania. Prowadząca "Rolnika..." stwierdziła jednak, że podjęcie się akurat tego wyczynu nie jest dla niej.

Joga jest dla każdego?

Aktywność ta staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Jeśli złapiemy bakcyla, joga będzie świetnym sposobem na odstresowanie, rozciągnięcie spiętych mięśni czy pozbycie się tkanki tłuszczowej. A sport ten może uprawiać praktycznie każdy. W sieci znajdziemy mnóstwo przykładowych zajęć z instruktażem na każdy stopień zaawansowania. Jeśli potrzebna jest nam dodatkowa motywacja - szeroki uśmiech Marty Manowskiej powinien nas zachęcić do działania.

W życiu uczuciowym Marty Manowskiej zapanowała stabilizacja?

Gwiazda odnalazła miłość na planie jednego z sezonów "Rolnika..." ale utrzymuje swój związek prywatnym. O partnerze Manowskiej wiadomo naprawdę niewiele; Adam dla fanów prowadzącej wciąż pozostaje zagadką.

- Ukrywają się, nie ma publicznych pocałunków ani trzymania się za rękę, ale wszyscy wiedzą, że po pracy tych dwoje spędza czas razem, z dala od wścibskich oczu - zdradził niegdyś jeden z rolników dla magazynu "Na żywo".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są tutaj.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)