GwiazdyNowe zdjęcie Mikołaja Roznerskiego. Fanka: "Nie usnę dzisiaj w nocy"

Nowe zdjęcie Mikołaja Roznerskiego. Fanka: "Nie usnę dzisiaj w nocy"

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Źródło zdjęć: © East News | TRICOLORS
Aleksandra Lewandowska
23.09.2021 13:32

Jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie bez koszulki, które wyjątkowo zainteresowało jego fanki. W komentarzach od razu pojawiły się dosłowne "ochy i achy" nad Roznerskim, a jedna z obserwatorek napisała, że po takim widoku "nie zaśnie".

Mikołaj Roznerski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Przez długi czas był związany z aktorką Martą Juras, z którą w 2011 roku powitał na świecie syna, Antoniego, a obecnie jest w związku z aktorką Adrianą Kalską, z którą gra także w serialu "M jak miłość". Przez widzów Roznerski kojarzony jest głównie z rolami miłosnych amantów, bo najczęściej możemy go oglądać w komediach romantycznych.

Nowe zdjęcie Mikołaja Roznerskiego

Mikołaj Roznerski opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z polskich gór, które zachwyciło fanki. Aktor zapozował na nim bez koszulki, zdradzając, że zakończył zdjęcia do nowego filmu. Nie mógł jednak napisać, w jaką postać tym razem się wcieli.

- Piękne nasze góry są. Wczoraj zakończyłem zdjęcia do filmu o którym nie mogę wam za dużo powiedzieć. W zasadzie nic, tylko tyle, że graliśmy na naszym pięknym Podhalu - czytamy pod jego najnowszym postem.

"Nie tylko górskie widoki są tu piękne", "Jak tu się skupić na innych rzeczach", "Nie usnę dzisiaj w nocy", "Ale się miło na ciebie patrzy" - piszą obserwatorki.

Mikołaj Roznerski jako Janosik?

Większość komentarzy pod nowym zdjęciem Mikołaja Roznerskiego nawiązywała jednak do tego, że aktor świetnie by się nadawał do roli Janosika. Tym bardziej, że właśnie to zdjęcie bardzo przypomniało internautom głównego bohatera słynnego niegdyś serialu.

Nie jest tajemnicą, że Mikołaj Roznerski trenuje na siłowni już od dłuższego czasu, a efektami dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Ostre ćwiczenia rozpoczął dwa lata temu wraz z przygotowaniami do roli w filmie "Fighter". W szczególności jest wielbicielem dźwigania ciężarów, które poprawiają i budują jego sylwetkę.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl