Trwa ładowanie...
d4fv82p

Oczarowała jurorów swoim uśmiechem!

16-letnia Aleksandra Kielan z Częstochowy zdobyła tytuł The Look Of The Year 2014! Jurorzy jednogłośnie wskazywali e Olę jako swoją faworytkę. Zwracała na siebie uwagę promiennym uśmiechem, którym obficie raczyła zarówno zebraną w Akademii Sztuk Pięknych publiczność, jak i widzów TVP2, którzy transmisję mieli okazję oglądać na żywo

Share
d4fv82p

16-letnia Aleksandra Kielan z Częstochowy zdobyła tytuł The Look Of The Year 2014! Jurorzy jednogłośnie wskazywali Olę jako swoją faworytkę. Zwracała na siebie uwagę promiennym uśmiechem, którym obficie obdarowywała zarówno zebraną w Akademii Sztuk Pięknych publiczność, jak i widzów TVP2, którzy transmisję mieli okazję oglądać na żywo.

The Look Of The Year po raz pierwszy w historii wybierana była głosami publiczności zgromadzonej przed ekranami telewizorów.

W rolę prowadzących galę wcielili się Tomasz Kammel oraz Maciek Musiał. W honorowym jury konkursu zasiedli m. in. aż trzy duety: Paprocki&Brzozowski, BOHOBOCO (czyli Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach), siostry z Bizuu (Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak), a także Wiola Piekut, naczelna magazynu JOY Karolina Weber i Igor Włodarczyk z biura The Look Of The Year.

Podczas konkursu dziewczyny prezentowały się publiczności w strojach przygotowanych przez projektantów zasiadających w jury oraz w strojach kąpielowych i bieliźnie.

d4fv82p

Serce jury oraz publiczności podbiła Aleksandra. Warto jednak przy tej okazji pamiętać, że konkurs ten ma na celu znalezienie nie tyle najpiękniejszej dziewczyny, ile najzdolniejszej modelki, co podkreślał szczególnie duet BOHOBOCO.

Nagrodę wręczyła Oli Marysia Stępień, ubiegłoroczna The Look Of The Year, której konkurs otworzył drzwi do kariery w Polsce i za granicą.

(Na zdjęciu: Marysia Stępień, Jacek Świderski - prezes Grupy Wirtualna Polska, Aleksandra Kielan, fot. AKPA)
Źródło: (Na zdjęciu: Marysia Stępień, Jacek Świderski - prezes Grupy Wirtualna Polska, Aleksandra Kielan, fot. AKPA)

- Trochę to do mnie dopiero dochodzi – powiedziała o swoim sukcesie Ola, zaraz po tym, jak usłyszała, że to właśnie ona pokonała 14 konkurentek. – Dziewczyny fajne, nie było dużej rywalizacji. Jestem szczęśliwa, że tu jestem! – dodała z uśmiechem.

d4fv82p

Aleksandra Kielan pochodzi z Częstochowy. Interesuje się sztuką użytkową – w szczególności jubilerstwem i ceramiką. Swoją przyszłość wiąże z grafiką komputerową i projektowaniem.

Ten wieczór zdecydowanie należał do niej

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d4fv82p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fv82p
d4fv82p