Odezwała się po zmianach w TVP. Wystarczył krótki wpis

Odezwała się po zmianach w TVP. Wystarczył krótki wpis

"You Can Dance". Internauci oceniają debiut Katarzyny Cichopek w jury
"You Can Dance". Internauci oceniają debiut Katarzyny Cichopek w jury
Źródło zdjęć: © AKPA
21.12.2023 09:30, aktualizacja: 21.12.2023 10:20

Kasia Cichopek jest jedną z twarzy telewizji publicznej. Prezenterka przez kilka dni nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych. Wróciła z USA do Polski w momencie, kiedy dokonano poważnych zmian w TVP. Choć przerwała milczenie, nie odniosła się do nich wprost.

19 grudnia 2023 roku Sejm przegłosował uchwałę w sprawie "przywrócenia ładu prawnego oraz bezstronności i rzetelności mediów publicznych". To spowodowało, że politycy Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęli "nocną obronę" TVP. Wielu pracowników Telewizji Publicznej nie cieszy się z nadchodzących zmian.

Zastanawiająca cisza w mediach społecznościowych aktorki

We wtorek 19 grudnia Kasia Cichopek wróciła do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie prowadziła świąteczne koncerty dla Polonii. Następnego dnia pojawiła się wraz z Maciejem Kurzajewskim w "Pytaniu na śniadanie". 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Chociaż aktorka i prezenterka zazwyczaj jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, a ze swoimi fanami dzieli się wieloma szczegółami z życia, tym razem postanowiła milczeć. Niespokojna sytuacja w TVP, protest posłów PiS i pojawienie się służb mundurowych na Woronicza nie doczekały się jej komentarza.

Przed pojawieniem się krótkiego komunikatu, który można było obejrzeć 20 grudnia w TVP, niektórzy dziennikarze, którzy w przeszłości byli związani ze stacją, z radością komentowali przełomowe wydarzenia. W tym czasie na próżno można było wypatrywać kilku słów ze strony prowadzących "Pytanie na śniadanie". Bezpośrednio po nadaniu specjalnego komunikatu Kasia Cichopek zdecydowała się przerwać milczenie.

Wróciła do kraju i pokazała zdjęcie

Kasia Cichopek po powrocie z USA postanowiła nie odnosić się bezpośrednio do aktualnych wydarzeń, lecz opublikowała wymowne selfie. Na zdjęciu szeroko się uśmiecha i życzy odbiorcom "miłego wieczoru".

Aktorka raczej unika drażliwych tematów na forum i nie komentuje wydarzeń budzących kontrowersje.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (183)
Zobacz także