Blisko ludziOdkryła szokującą prawdę. Wszystko za sprawą gwiazdkowego prezentu

Odkryła szokującą prawdę. Wszystko za sprawą gwiazdkowego prezentu

Odkryła, że jej ojcem jest milioner
Odkryła, że jej ojcem jest milioner
Źródło zdjęć: © TikTok

21.01.2021 15:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cat McDonald i jej najbliżsi otrzymali dostęp do "Family Tree DNA" w ramach prezentu gwiazdkowego. Po zalogowaniu się na swój profil dziewczyna dokonała szokującego odkrycia. Spokój rodziny został momentalnie zaburzony.

Kobieta otrzymała prezent gwiazdkowy od ojca. Zamiast poszukiwać krewnych genetycznych i mieć niesamowitą przyjemność z buszowania po świecie genealogii odkryła rodzinny sekret. O wszystkim opowiedziała w mediach społecznościowych. Jej relację na TikToku prześledziło ponad 3,5 mln osób.  

Odkryła, że ma ojca milionera 

Cat McDonald pochodzi z Nashville w stanie Tennessee w Stanach Zjednoczonych. Jak widać, w tamtej części świata modnym prezentem na gwiazdkę są rodzinne testy DNA. Taki też upominek od taty otrzymała wiolonczelistka i jej bliscy.

Kobieta zalogowała się na platformę, aby przejrzeć wyniki. Zabawa miała polegać na tym, aby lepiej poznać swoje korzenie, odszukać krewnych, odtworzyć drzewo genealogiczne. Ponieważ dziewczyna ma rude włosy, a jej ojcem jest Irlandczyk, szukała potwierdzenia. Wyniki testu DNA jednak jednoznacznie pokazały, że ma norweskie, brytyjskie i niemieckie korzenie. Co więcej, odkryła, że nie ma powiązania genetycznego ze swoim ojcem - mężczyzną, który ją wychował.

Człowiekiem, z którym Cat McDonald jest spokrewniona, okazał się przyjaciel rodziny. W sieci przeczytała, że jest on dyrektorem w świetnie prosperującej firmie i ma dwie córki. Do tego jest milionerem.

Mężczyzna nie chciał rozmawiać z wiolonczelistką, choć ta zjechała pół kraju, aby się z nim spotkać.  

Pod wpisem Amerykanki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy TikToka pisali, że prezent od ojca był nieprzypadkowy.  Musiał domyślać się, że wychowuje nie swoje dziecko.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także