Trwa ładowanie...

Odwołała ślub. To, co odkryła na komputerze narzeczonego, szokuje

Użytkowniczka TikToka przywołała swoją historię z odwołanym weselem. Kobieta mocno przeżywa powód rozstania. Okazało się bowiem, że mężczyzna, z którym zamierzała spędzić całe życie, ma swoją ciemną stronę.

To, co odkryła na komputerze narzeczonego, zakończyło ich relację - zdjęcie poglądowe To, co odkryła na komputerze narzeczonego, zakończyło ich relację - zdjęcie poglądowe Źródło: Adobe Stock, fot: Adobe
d3bm8zj
d3bm8zj

25-letnia Maria postanowiła podzielić się wydarzeniami sprzed swojego niedoszłego ślubu, które postawiły jej narzeczonego w zupełnie innym świetle. Marzenie o weselu i szczęśliwym życiu u boku "tego jedynego" zniknęło po tym, jak kobieta znalazła na komputerze mężczyzny podejrzany folder. Marię zmroziło po tym, jak odkryła, co jest w środku. Kobieta wyznała, że zawartość pliku przyprawiła ją o mdłości.

Ślub miał się odbyć za trzy miesiące. To odkrycie zmieniło wszystko

Maria wspomina, że przygotowania do ceremonii szły pełną parą. Zaproszenia zostały już wysłane, miejsce ustalone. W międzyczasie 25-latka szukała pracy. Narzeczony zaoferował się pomóc kobiecie przy stworzeniu CV, ponieważ jej komputer chwilowo nie działał. Mężczyzna, przekładając pendriva, niechcący nacisnął na folder, którego raczej nie zamierzał pokazać narzeczonej.

"Wyobraź sobie, że jesteś zaręczona i za trzy miesiące wychodzisz za mąż. Zaproszenia są wysłane, a w przypadkowy czwartek dowiadujesz się, że twój narzeczony ukrywa na komputerze folder z pornografią, w którym ma zdjęcia twoich sióstr i swoich współpracowników" - napisała 25-latka na nagraniu, które szybko stało się viralem na TikToku.

d3bm8zj

Trudno sobie wyobrazić, jak kobieta musiała się poczuć. Internauci byli w ogromnym szoku. Jednak okazało się, że nie tylko 25-latka odwołała ślub z takiego powodu.

"Lepiej późno, niż wcale"

Użytkownicy TikToka pocieszali kobietę i stwierdzili, że całe szczęście, iż prawda wyszła na jaw przed ślubem. Wśród komentarzy pojawiły się również głosy osób, które doświadczyły podobnej sytuacji.

"Dwa tygodnie przed ślubem zauważyłam na wyświetlaczu jego zegarka sprośne wiadomości. Z tego samego tygodnia" - wyznała jedna z internautek.

d3bm8zj

"Bardzo mi przykro, że cię to spotkało. Sama byłam w podobnej sytuacji. Dobrze, że w porę się o tym dowiedziałaś" - napisała kolejna.

Wideo Marii spotkało się z ogromnym odzewem. Od czasu rozstania 25-latka postanowiła kontynuować prowadzenie TikToka, aby podzielić się tym, w jaki sposób poradziła sobie z trudnymi emocjami po odwołanym ślubie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Do trzech razy sztuka. Zabawne wideo z wesela

d3bm8zj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bm8zj