Trwa ładowanie...

"Ograniczamy kontakt do minimum". Maja Hyży o relacjach z byłym mężem

Maja Hyży aktualnie jest szczęśliwa u boku nowego partnera, Konrada. Dawniej przez kilka lat była żoną Grzegorza Hyżego, a po rozwodzie z nim związała się z mężczyzną o imieniu Mateusz. Teraz jednak definitywnie chce zamknąć tamten etap swego życia. - Jestem szczęśliwą kobietą i matką trójki dzieci - powiedziała kilka dni po wydaniu piosenki "Chcę odkrywać".

Share
Maja Hyży
Maja HyżyŹródło: akpa
d18xpgr

O Mai Hyży po raz pierwszy usłyszeliśmy, gdy wraz z mężem Grzegorzem brała udział w programie X Factor. Od tamtego czasu systematycznie gości na ściankach, a co jakiś czas nagrywa kolejne piosenki. Do najnowszej "Chcę odkrywać" nagrała ostatnio również teledysk.

Maja Hyży o najnowszej piosence

Jak podkreśla Maja, dzięki nowej piosence "po raz ostatni zwraca się do swojej dawnej miłości", by na dobre zamknąć poprzedni etap i otworzyć się na nowe doświadczenia.

d18xpgr

Piosenkarka jest w związku, ma kilkumiesięczną córkę ze swoim partnerem Konradem. Maja wychowuje też dwóch synów – bliźniaków, którzy są synami Grzegorza Hyżego. Po rozpadzie małżeństwa z piosenkarzem, Maja szukała szczęścia w relacji z mężczyzną o imieniu Mateusz, jednak ich związek nie przetrwał. Wokalistka ma nadzieję, że tym razem wreszcie znalazła swoje prawdziwe szczęście.

Maja Hyży w rozmowie z Plejadą opowiedziała o kulisach powstania nowej piosenki:

- Utwór powstał jeszcze przed pandemią. Był to dla mnie okres bardzo burzliwy emocjonalnie. Zakończyłam wieloletni związek i musiałam zamknąć w jakiś sposób ten etap w moim życiu. I najlepszym rozwiązaniem było stworzenie właśnie takiego utworu, jak ten. Teraz jestem w zupełnie innym miejscu. Już zamknęłam tamten etap, teraz jestem szczęśliwą kobietą, matką trójki dzieci. Mam przy swoim boku cudownego mężczyznę, który wspiera mnie jak nikt.

Maja Hyży chłodno o relacjach z Grzegorzem: ograniczamy kontakt do minimum

Maja ze względu na synów utrzymuje stały kontakt z byłym mężem. Piosenkarka podkreśla jednak, że nie rozmawia z nim o życiu prywatnym. - Ograniczamy nasz kontakt do minimum. Każdy z nas idzie swoją, zupełnie odmienna drogą zawodową, która nie jest jakkolwiek powiązana ze sobą - wyjaśniła Hyży.

d18xpgr

Przy okazji wokalistka pochwaliła się, że okres kryzysu epidemicznego wzmocnił jej więź z Konradem. - Czas spędzony wspólnie pokazuje nam tylko, że potrafimy ze sobą funkcjonować na co dzień. A to ważne! U nas nie ma nudy. Mamy wesoły dom, więc nawet w czasie pandemii nie odczuwamy braku pracy – mówiła w Plejadzie.

"Pan Szymczyk kłamał". Marta Lempart dosadnie o słowach szefa policji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d18xpgr

Podziel się opinią

Share
d18xpgr
d18xpgr