Trwa ładowanie...
d34oyyq

Ojciec Britney Spears pobił wnuka? Nad rodziną piosenkarki znów zawisły czarne chmury

Zdaje się, że piosenkarkę i jej rodzinę od lat prześladuje jakiś pech. Wiosną media donosiły, że gwiazda znów poddała się leczeniu w ośrodku psychiatrycznym. Teraz pojawiły się informacje, że ojciec Britney miał znęcać się nad jej synem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Britney Spears
Britney Spears (Getty Images)
d34oyyq

Ojciec Britney Spears stosuje przemoc?

Historia jest dosyć skomplikowana, bo doniesienie na policji złożył Kevin Federline, były mąż piosenkarki i ojciec jej dzieci. Synowie od lat pozostają pod jego opieką, w związku z problemami psychicznymi Britney Spears. Z mamą widują się raczej od święta i zawsze w towarzystwie dziadka – Jamiego Spearsa.

Jamie Spears sprawuje kuratelę nad popadającą w coraz to nowe tarapaty córką. W kwietniu, kiedy Britney trafiła na leczenie, mówiło się, że wbrew oficjalnym komunikatom, to właśnie jej ojciec zdecydował posłać ją do ośrodka zamkniętego.

   Getty Images
(Getty Images)

Po terapii piosenkarka próbowała ponoć uwolnić się spod jego pieczy. W walce wspierała ją mama, sąd jednak stwierdził, że gwiazda wciąż wymaga kontroli ze strony ojca.

d34oyyq

Jamie Spears pobił wnuka?

Czy teraz, w związku z oskarżeniami o pobicie wnuka, sytuacja się zmieni? Zgodnie z doniesieniem Kevina Federlina dziadek miał pokłócić się z 13-letnim Seanem Prestonem Federlinem. Jak donosi serwis TMZ, chłopiec miał zamknąć się w pokoju, a kiedy nie chciał otworzyć, pan Spears wyważył drzwi. Podobno ma ciele Seana Prestona nie było żadnych śladów pobicia, ale 13-latek porządnie wystraszył się dziadka.

Czekamy na dalsze doniesienia z życia rodziny Spearsów, życząc im spokoju i rozwagi.

Zobacz także: Joanna Górska w naturalnej odsłonie. Po chorobie nie ma śladu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d34oyyq

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

d34oyyq

Podziel się opinią

Share
d34oyyq
d34oyyq