GwiazdyJoanna Górska w naturalnej odsłonie. Po chorobie nie ma śladu

Joanna Górska w naturalnej odsłonie. Po chorobie nie ma śladu

Joanna Górska w naturalnej odsłonie. Po chorobie nie ma śladu
Źródło zdjęć: © ONS.pl
04.09.2019 13:00, aktualizacja: 06.09.2019 15:08

Joanna Górska promienieje naturalnością. Bez ułożonej fryzury i w delikatnym makijażu mówi "dzień dobry".

Joanna Górska to prezenterka telewizyjna. Niedawno zakończyła ciężką walkę z rakiem, ale głośno mówi, że jeszcze jej nie wygrała. U kobiety zdiagnozowano raka piersi. Po strasznej wiadomości podjęła heroiczną walkę o swoje zdrowie. Dziś czuje się lepiej i chętnie pokazuję się w naturalnej odsłonie. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcie z krótkim opisem "Dzień dobry". Kobieta świetnie prezentuje się z samego rana.

Jej obserwatorzy również pozytywnie odebrali zdjęcie. "Jaka ładna!" "Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie" "Dzień dobry, miłego dnia!" to tylko kilka z komentarzy, jakie możemy przeczytać pod zdjęciem.

Joanna Górska – choroba

W 2017 roku Joanna Górska usłyszała straszną wiadomość.Zdiagnozowano u niej raka piersi. Prezenterka postanowiła otwarcie mówić o swojej chorobie. Uważa, że tylko w ten sposób to, co ją spotkało, nabiera jakiekogolwiek sensu. Górska dzieliła się z fanami swoimi zdjęciami podczas choroby. Zabrała też głos w sprawie Anny Puśleckiej. Okazała jej wsparcie i udostępniła jej apel do ministra zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta