Blisko ludziOjciec twierdzi, że jego córka została zaatakowana przez ducha

Ojciec twierdzi, że jego córka została zaatakowana przez ducha

Czy dziewczynkę zaatakowały duchy?
Czy dziewczynkę zaatakowały duchy?
Źródło zdjęć: © screen Tik Tok
Marta Kutkowska

12.03.2021 16:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Takie sceny zazwyczaj pojawiają się tylko w horrorach. Na nagraniu widać, jak mała dziewczynka została wciągnięta w nocy pod łóżko. Później przerażona zaczęła wołać mamę. Wszystko nagrała kamera w jej pokoju.

Tata dziecka, przecierał oczy ze zdumienia, gdy rano przeglądał nagrania z sypialni swojej córeczki. Widać na nim, jak dziecko nagle zsuwa się z posłania, a potem, z krzykiem “mamusiu”, zostaje wciągnięte pod łóżko.

Tylko w ciągu jednego dnia wspomniane wideo, zostało wyświetlone 8 milionów razy. Pod postem pojawiło się także 33 tysiące komentarzy. Internauci próbowali pomóc ojcu odpowiedzieć na pytanie, co takiego było pod łóżkiem.

Czy dziecku nic się nie stało?

To pytanie najczęściej zadawali użytkownicy Tik Toka. Zaniepokojony tata uspokaja, że córeczka jest cała i zdrowa. Jednak jest przekonany, że w sytuację są zaangażowane... duchy.

Jego żona twierdzi za to, że w nagraniu nie ma nic niepokojącego i prawdopodobnie rozespany maluch szukał pod łóżkiem zagubionej zabawki.

Jednak internauci w większości są innego zdania. Twierdzą, że nagranie jest “dziwne”, oraz że żona prawdopodobnie nie słuchała uważnie, ponieważ "dziecko nie wołałoby jej, bez wyraźnego powodu".

Czy potrzebni są pogromcy duchów?

Ojciec dziewczynki, chcąc dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się w pokoju córki, starał się nagrać kolejne filmiki spod łóżka. Jednak, jak twierdzi, jego telefon, zawiesił się i nie pozwolił mu dalej wysyłać wideo.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (32)
Zobacz także