Trwa ładowanie...
d1kx7eu

Olga Kalicka planuje ślub. Na szczęście nie jest pozostawiona sama sobie

Olga Kalicka 10 miesięcy temu została mamą. To była ważna zmiana w jej życiu. Teraz szykuje się kolejna - aktorka planuje swój ślub. Sama nie ma czasu na wszystkie przygotowania, na szczęście może liczyć na pomoc bliskiej osoby.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Kalicka niedawno została mamą syna Aleksego
Olga Kalicka niedawno została mamą syna Aleksego (ONS.pl)
d1kx7eu

Olga Kalicka miesiąc po narodzinach Aleksego zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Cezarym. Jak się dowiedział magazyn "Party", ceremonia ma się odbyć latem przyszłego roku. Jej organizacja będzie prawdziwym wyzwaniem, bo rodzina pana młodego mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Olga Kalicka i Cezary Nowak - ślub

Olga Kalicka i Cezary Nowak nie zajmują się planowaniem ceremonii osobiście, bo nie pozwala im na to napięty grafik. "Przy małym dziecku, nowym sezonie "Rodzinki.pl" i spektaklach z Teatrem Kwadrat, nie mam czasu na organizację uroczystości. Cezary również jest bardzo zajęty, a wolny czas też poświęca naszemu synkowi. Obojgu nam byłoby trudno zaangażować się w przygotowania do ważnej ceremonii. Ale moja bardzo dobra koleżanka jest wedding plannerką i nam pomaga" – powiedziała aktorka w rozmowie z dwutygodnikiem "Party".

d1kx7eu

Zobacz także: Gwiazdy świętują 20. urodziny centrum handlowego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1kx7eu

Podziel się opinią

Share

d1kx7eu

d1kx7eu