WP

Para ze zdjęcia została odnaleziona. Wszystko dzięki internautom

Trzy tygodnie temu amerykański fotograf Matthew Dippel patrzył na punkt widokowy Taft Point w parku narodowym Yosemite, gdy zauważył mężczyznę, który właśnie oświadczał się swojej partnerce. Dippel zrobił im zdjęcie i postanowił znaleźć, choć nie widział nawet ich twarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Charlie i jego narzeczona Melissa to para, która została uchwycona na tej fotografii
Charlie i jego narzeczona Melissa to para, która została uchwycona na tej fotografii (Instagram.com, Fot: Matthew Dippel)
WP

"Internecie potrzebuję twojej pomocy" napisał Dippel pod zdjęciem opublikowanych na Facebook'u. "Pomóż mi odnaleźć tę dwójkę. Zdjęcie zrobiłem na Taft Point w parku Yosemite 6 października 2018 roku. To ja jestem autorem tej fotografii i bardzo chciałbym ich znaleźć". Pisaliśmy o tej historii, gdy poszukiwania jeszcze trwały. Teraz przyniosły szczęśliwy finał.

Dokładnie to samo zdjęcie zostało opublikowane przez użytkownika o pseudonimie "canklebreaker" na Instagramie. "To ja, znaczy my!" napisał pod postem "Ogromne podziękowania dla Matthew za uchwycenie tego specjalnego momentu i poświęcenie czasu, żeby nas znaleźć. Co więcej, ogromne podziękowania dla wszystkich w mediach i sieci za przekazywanie tej informacji. Sukces!" .

WP

Charlie i jego narzeczona Melissa to para, która została uchwycona na tej fotografii. Melissa znalazła je na Twitterze i natychmiast skontaktowała się z Dippelem. Stacja telewizyjna CNN podaje, że fotograf był początkowo sceptycznie nastawiony, gdyż do tamtej chwili dostał setki wiadomości od par, które rzekomo znajdowały się wtedy w tamtym punkcie widokowym. Dippel poprosił ich o jakiś dowód, a oni przesłali mu w odpowiedzi zdjęcia z tamtego miejsca, które potwierdziły, że to oni.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP