Trwa ładowanie...
zwyczajna przysługa
05-10-2018 12:51

Paul Feig „Agentką” i „Druhnami” udowodnił, że potrafi rozbawić widzów do łez

Teraz w jego filmografii przyszła pora na mroczny thriller w klimacie "Zaginionej dziewczyny”. "Zwyczajna przysługa” wejdzie na ekrany kin już 19 października. Jednak i tym razem nie zabraknie humoru.

Paul Feig „Agentką” i „Druhnami” udowodnił, że potrafi rozbawić widzów do łezŹródło: Instagram.com
dkh7k4b

"Zwyczajna przysługa” opowiada o vlogerce Stephanie, która próbuje rozwiązać tajemnicę zniknięcia jej bogatej przyjaciółki Emily. W rolach głównych zobaczymy Annę Kendrick i Blake Lively, która uwielbia trollować się ze swoim mężem Ryanem Reynoldsem w social mediach.

Ostatnio Blake udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie promujące "Zwyczajną przysługę”, na którym stoi nad nagim mężczyzną trzymającym w rękach kieliszek.
"Moja kolej…”– podpisała zdjęcie, na co "Deadpool” szybko zareagował, komentując je: „Wygląda na miłego chłopaka”.

dkh7k4b

ZWYCZAJNA PRZYSŁUGA
(A Simple Favor)
PREMIERA: 19 PAŹDZIERNIKA 2018
Zwiastun: https://youtu.be/4qtcoPK02AU

Reżyseria: Paul Feig („Agentka”, „Druhny”, „Gorący towar”)

Obsada:
• Blake Lively („Wiek Adaline”, „Miasto złodziei”, „Śmietanka towarzyska”, „183 metry strachu”)
• Anna Kendrick („Księgowy”, „W chmurach” – nominacja do OSCARA, „Pitch Perfect”, „Saga Zmierzch”)

Komedia kryminalna o perfekcyjnej pani domu z sielskiego przedmieścia, która próbuje rozwikłać zagadkę zaginięcia swej najlepszej przyjaciółki.

dkh7k4b

Najnowszy film twórcy takich komediowych przebojów jak „AGENTKA”, „DRUHNY”, „GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW”, „GORĄCY TOWAR”.

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce…

dkh7k4b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkh7k4b