Trwa ładowanie...
dmoztr7

Paula Tumala przyznała się do operacji plastycznej. "Wszystko jest dla ludzi"

Paula Tumala zasłynęła rolą Słowianki ubijającej masło w teledysku Donatana. Dziś próbuje sił w fotomodelingu i chętnie eksponuje ciało w mediach społecznościowych. W przypadku Tumali uroda to nie tylko geny. Celebrytka szczerze przyznała, że poddała się operacji plastycznej pośladków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Paula Tumala przyznała się do operacji plastycznej pośladków
Paula Tumala przyznała się do operacji plastycznej pośladków (ONS.pl)
dmoztr7

Obok Oli Ciupy i Luxurii Astaroth, Paula Tumala jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych "Słowianek Donatana". Reporterka serwisu Jastrząb Post zapytała ją o plotki dotyczące korekty pośladków, której rzekomo się poddała.

Tumala przyznała, że poddała się korekcie, nie była jednak zadowolona z efektów zabiegu i musiała go powtórzyć, w innej klinice.

– Miałam po prostu kiedyś nieprzyjemny zabieg, z którym do tej pory się borykam. Moje ciało uratował doktor z Poznania, takie plotki po prostu się pojawiły. Piersi nie robiłam, to co innego można robić – pośladki. Z twarzą nic, bo się nie da – wyjaśniła modelka. Przyznała również, że nie przejmuje się plotkami i negatywnymi komentarzami. Nie zamierza również udawać, że jej ciało jest w stu procentach naturalne.

dmoztr7

– To jest normalna rzecz. Nie będę udawać, że nigdy w życiu sobie nic nie poprawiałam, bo będę straszną hipokrytką, oczywiście mówię o tym jawnie. Wydaje mi się, że wszystko jest dla ludzi, tylko w odpowiednich ilościach i z umiarem – dodała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Niekompetentny fryzjer spowodował katastrofę. Oglądaj "Pod włos"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dmoztr7

Podziel się opinią

Share
dmoztr7
dmoztr7