Romanowska poruszyła fanów. "Kochamy go najbardziej na świecie". Fala komentarzy

Romanowska poruszyła fanów. "Kochamy go najbardziej na świecie". Fala komentarzy

Elżbieta Romanowska
Elżbieta Romanowska
Źródło zdjęć: © AKPA
16.01.2024 16:13, aktualizacja: 16.01.2024 18:28

Elżbieta Romanowska jest dość aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno na Instagramie celebrytki pojawił się osobisty wpis. Prowadząca "Nasz nowy dom" opowiedziała w nim historię swojego pieska. Przy okazji zaapelowała do internautów w ważnej sprawie.

Elżbieta Romanowska poprowadziła najnowszą edycję hitowego programu Polsatu "Nasz nowy dom". Gwiazda regularnie publikuje posty w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których informuje swoich fanów m.in. o kulisach powstawania wspomnianego programu. Od czasu do czasu decyduje się uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się znacznie bardziej prywatną częścią swojego życia. Tak było i ostatnim razem. Za najnowszym instagramowym postem stoi jednak głębokie i ważne przesłanie.

Pokazała urocze zdjęcia. Od razu zaapelowała do internautów

Aktorka wrzuciła serię fotografii ze swoim czworonożnym przyjacielem. Wspomniała przy tym, w jaki sposób psiak znalazł się u niej. Browarek, bo tak zwie się pupil Romanowskiej, został wyrzucony przez byłych właścicieli z jadącego samochodu. Miał wówczas zaledwie 1,5 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zwierzę przeszło przez traumatyczne przeżycia. Okazało się, że stanowił ruchomy cel dla osób, które strzelały do psa ze śrutówki. Na całe szczęście teraz Browarek znalazł się w bezpiecznym i kochającym domu.

"Jeździ z nami na wycieczki. Kochamy go najbardziej na świecie, a on kocha nas. I patrząc tak na niego, wtulonego we mnie, ufającego i kochającego całym swoim psim serduszkiem z bólem myślę o tych czworonogach, którym tej miłości niedane jest doświadczać" - wyznała Romanowska.

Romanowska apeluje. "Idźcie do schroniska, nie kupujcie"

Nowa prowadząca "Nasz nowy dom" zwróciła uwagę na to, że obecnie na zewnątrz panują trudne warunki atmosferyczne. A porzuconych zwierząt niestety nie brakuje.

"Nie bądźmy obojętni. Gdy widzicie, że zwierzę cierpi, reagujmy! Jeśli szukacie przyjaciela, a nie maskotki czy modnego dodatku, idźcie do schroniska, nie kupujcie!!! Ten najbrzydszy, zamknięty w sobie przy odrobinie waszej miłości będzie najwierniejszym, najcudowniejszym przyjacielem" - zaapelowała celebrytka.

Romanowska podkreśliła też, aby każda decyzja o adopcji czworonoga była przemyślana. W końcu każdy zwierzak to żywe stworzenie, które posiada swoje potrzeby, a także uczucia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl