ModaPolacy potrzebują około 17 minut, żeby się wyszykować

Polacy potrzebują około 17 minut, żeby się wyszykować

09.05.2014 12:56, aktual.: 09.05.2014 13:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak w badaniach stylu plasujemy się na tle Europy? Czy pod względem zachowań jesteśmy podobni do Brytyjczyków, Niemców lub Irlandczyków? Co nas wyróżnia?

Jak w badaniach stylu plasujemy się na tle Europy? Czy pod względem zachowań jesteśmy podobni do Brytyjczyków, Niemców lub Irlandczyków? Co nas wyróżnia? Czy nasze ubrania odzwierciedlają naszą indywidualność? Co mamy w szafie? Z jakimi stylami ubierania identyfikujemy się i w jakim look’u czujemy się pewni siebie? .

Me. By Me. – to nowa kampania TK Maxx, której celem jest zachęcenie ludzi do odkrywania i celebrowania swojego niepowtarzalnego stylu, do eksperymentowania i zabawy z modą, próbowania czegoś nowego i inspirowania innych. Opiera się na założeniu, że każdy człowiek jest wyjątkowy i czuje się najlepiej i najpewniej po prostu będąc sobą.

Częścią tej wyjątkowej kampanii jest Badanie Stylu przeprowadzone przez TK Maxx w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce i Niemczech, aby lepiej zrozumieć upodobania ludzi, ich świadomość mody oraz sposoby, na jakie wyrażają siebie poprzez ubranie. Badanie dostarczyło szczegółowych informacji na temat stylu i związanych z zakupami zwyczajów tysięcy mężczyzn i kobiet w różnym wieku i z różnych środowisk w całej Europie.

Jak w badaniach stylu plasujemy się na tle Europy? Czy pod względem zachowań jesteśmy podobni do Brytyjczyków, Niemców lub Irlandczyków? Co nas wyróżnia?

Polacy potrzebują około 17 minut, żeby się wyszykować. Irlandczycy 26 minut, a Brytyjczycy 27 minut. Najszybsi są Niemcy. Ubranie się zajmuje im tylko 13 minut.

Informacja prasowa fleishmaneurope.com

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także