Posłanka w gorsecie na balu. Przyszła z wiceministrem

Posłanka w gorsecie na balu. Przyszła z wiceministrem

Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha w Sejmie
Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha w Sejmie
Źródło zdjęć: © Instagram | arkadiusz_myrcha
05.02.2024 07:52, aktualizacja: 05.02.2024 08:14

Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha są politykami Koalicji Obywatelskiej oraz posłami obecnej kadencji Sejmu. Nie każdy wie, że prywatnie od 2018 roku są małżeństwem. Ostatnio pokazali się na balu karnawałowym. Oto jak prezentowali się podczas imprezy.

Kinga Gajewska to polityczka od lat związana jest z Platformą Obywatelską. Od 2015 roku jest posłanką z ramienia tej partii. W ubiegłorocznych wyborach parlamentarnych trzeci raz zdobyła mandat. W 2023 roku o polityczce było głośno po tym, gdy podczas wiecu wyborczego Mateusza Morawieckiego w Otwocku, po wygłaszaniu przez megafon haseł dotyczących tzw. afery wizowej, zatrzymała ją policja.

Kinga Gajewska i Arkadiusz Myrcha na balu

Gajewska prywatnie była związana z Piotrem Płochockim, z którym jednak rozwiodła się w 2017 roku. Obecnie jest żoną Arkadiusza Myrchy, który również jest posłem KO, a w bieżącej kadencji także wiceministrem sprawiedliwości. Para wzięła ślub w 2018 roku. Według doniesień tabloidów, to była skromna uroczystość, w której wzięli udział wyłącznie rodzina i najbliżsi przyjaciele. Para doczekała się trójki dzieci – w 2019 roku syna Juliusza, w 2020 — córki Lilianny, a w 2021 — syna Amadeusza.

Gajewska i Myrcha pokazują się razem nie tylko w ławach sejmowych. Jak widzimy na instagramowym profilu polityka, w karnawale chętnie pojawiają się na balach. Wzięli już udział w corocznym balu dobroczynnym marszałka województwa kujawsko-pomorskiego, a ostatnio pokazali się na imprezie w Toruniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak wyglądali Gajewska i Myrcha?

Posłanka postawiła na czarną kreację z dopasowanym gorsetem i wycięciem odsłaniającym dekolt, do tego zdecydowała się na mocny makijaż wokół oczu i modny koński ogon. Uwagę przykuwa także złota, oryginalna ozdoba na szyi Gajewskiej. Z kolei jej mąż założył klasyczny czarny garnitur z muszką. Na zdjęciu para nie szczędzi sobie czułości - polityk całuje żonę w nos.

"To był zdecydowanie udany bal!" - napisał Myrcha.

W komentarzach królowały zachwyty od znajomych i fanów. "Kinia, jaka wylaszczona!" - napisała dziennikarka Karolina Hytrek-Prosiecka. "Piękni, młodzi, zakochani i mądrzy aż miło popatrzeć", "Piękni i młodzi", "Życzę dużo szczęścia w życiu prywatnym i politycznym. Miło na Państwa patrzeć" - czytamy także.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta