Trwa ładowanie...

Polka podbija świat mody. Kim jest Maja Zimnoch?

Maja Zimnoch to Polka, która podbija świat mody. Na swoim koncie ma już uczestnictwo w prestiżowym pokazie Paris Fashion Week. Drzwi do kariery ma więc otwarte. Mimo młodego wieku spełnia najskrytsze marzenia i nie boi się sięgać po więcej.

Share
Maja Zimnoch
Maja ZimnochŹródło: Getty Images
d3o38zt

Podczas Paris Fashion Week Maja Zimnoch prezentowała kolekcje Kenzo i Diora. Wyjście na wybieg stanowił dla niej nie lada wyzwanie, ale był też przepustką do dalszej kariery. Udział w wydarzeniu Maja Zimnoch podsumowała, mówiąc, że to była wielka przygoda, choć trudna i wymagająca. Dopowiedziała w rozmowie z Plejadą, że zdaje sobie sprawę, że to był skok na głęboką wodę, ale niczego nie żałuje.

Polka podbija świat mody

Nie od dziś wiadomo, że Polki uważane są za jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie. Nic dziwnego, że co chwilę jedna z naszych rodaczek rozpoczyna karierę międzynarodową w świecie modelingu. Swoich sił z powodzeniem próbuje również Maja Zimnoch. Nastoletnia modelka ma już za sobą współpracę z czołowymi projektantami i intratne kontrakty na koncie. Jak pisaliśmy wyżej, przede wszystkim wzięła udział w Paris Fahion Week.

d3o38zt

Zapytana o kwestię bezpieczeństwa na pokazach, modelka odpowiedziała, że czuła się bezpieczna pod względem ryzyka zakażenia koronawirusem.

- Zasady bezpieczeństwa są traktowane w modelingu bardzo poważnie. Ekipy za kulisami zostały okrojone do minimum, wszyscy noszą maseczki - również publiczność. Listy gości zaproszonych na pokazy również są zdecydowanie krótsze, niż bywało to w czasach przed pandemią. Zdecydowanie czuję się w pracy bezpieczna i jestem niezmiernie spokojna, że klienci dokładają starań, aby stworzyć bezpieczne warunki pracy dla modelek – powiedziała serwisowi.

Na pytanie o współpracę z największymi sławami w świecie mody, odpowiedziała, że z wielką przyjemnością pracowała z domem mody Valentino. Dodała, że pokaz, w którym miała zaszczyt iść, był magiczny. Życzymy rozmachu w rozwoju dalszej kariery.

Wypatrzona na plaży

W wywiadzie padło również pytanie, jak udało jej się trafić do świata mody. Zimnoch wyznała, że to było dzieło przypadku. Przez agenta została wypatrzona na plaży.

d3o38zt

"Można powiedzieć, że to kariera w branży wybrała mnie. Scout mojej agencji zaczepił mnie nad morzem, a potem wszystko ruszyło bardzo szybko. (...) Tak naprawdę dopiero zaczynam pracę na wybiegach i jest przede mną mnóstwo nauki. Absolutnie i w przypadku pokazów, i sesji, nie miałam najmniejszych wątpliwości, że to jest "to". Obecnie jestem świeżo po swojej pierwszej światowej kampanii i zachwyt tą pracą pozostaje niezmienny" - wyjaśniła modelka.

"Nauczyłem się płakać bezgłośnie". Robert Szulc o wspieraniu Joanny Górskiej

Maja Zimnoch Getty Images
Maja ZimnochŹródło: Getty Images
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3o38zt

Podziel się opinią

Share
d3o38zt
d3o38zt