Trwa ładowanie...

"Polska lalka Barbie" wróciła do kraju? Dybowska zwiedza Zakopane

Julia Dybowska zdobyła popularność w sieci, dzięki pokazywaniu, jak wygląda jej luksusowa codzienność. Ogromny dom, jachty, egzotyczne wakacje - dla celebrytki to chleb powszedni. Po dłuższej nieobecności, Dybowska znów znalazła się w Polsce.

Share
Julia Dybowska zwiedza Zakopane Julia Dybowska zwiedza Zakopane Źródło: Instagram
dtvhe11

Julia Dybowska miała zasmakować luksusów dzięki temu, że związała się z miliarderem. Biznesmen ponoć zostawił dla celebrytki żonę. Dybowska zasypuje Instagram zdjęciami z drogich restauracji, zakupów czy wycieczek po całym świecie. Ostatnio jednak postanowiła odwiedzić Zakopane, co oczywiście zostało udokumentowane na Instagramie.

Julia Dybowska wróciła do Polski?

O celebrytce zrobiło się głośno, kiedy pięć lat temu w sieci pojawiły się doniesienia o jej związku ze starszym o kilkadziesiąt lat żonatym biznesmenem. Trzy lata temu na skomentowanie sytuacji zdecydowała się żona Roberta Tchenguiza. Heather Bird zdradziła dla magazynu "Daily Mail", że Dybowska wprowadziła się do willi, gdy jeszcze mieszkała w niej żona wraz z dziećmi miliardera. Para miała się nigdy nie rozstać z przyczyn finansowych, oboje jednak prowadzą oddzielne życia. Później cała sprawa nieco ucichła, a polska modelka dalej mieszkała oraz podróżowała z nowym ukochanym.

Julia Dybowska zwiedza Zakopane Instagram
Julia Dybowska zwiedza Zakopane Źródło: Instagram, fot: Julia Dybowska

Na najnowszych zdjęciach influencerka przemierza ulice popularnego polskiego miasta, kosztując regionalnych potraw w najdroższych knajpach oraz pokazując na fotografiach swoje ekskluzywne stylizacje.

dtvhe11

Nic jednak nie wskazuje na to, iż jest to dłuższy pobyt. Dybowska prawdopodobnie pojawiła się w kraju na chwilę, aby spotkać się z rodziną i przyjaciółmi. Jak można stwierdzić po bogatej instagramowej relacji, celebyrtka miło spędza czas i wypoczywa w gronie najbliższych.

Julia Dybowska zwiedza Zakopane Instagram
Julia Dybowska zwiedza Zakopane Źródło: Instagram

"Polska lalka Barbie" skończyła w tym roku 30 lat

Okrągłe urodziny oczywiście były odpowiednio świętowane. Julia Dybowska spędziła je w Londynie, a prezentom nie było końca. Na Instagramie celebrytka pochwaliła się wówczas pięknym bukietem tulipanów, które dostała od 60-letniego partnera. Choć irański miliarder raczej nie afiszuje się związkiem z polską modelką, wtedy zrobił wyjątek. Biznesmen ponoć pokusił się o złożenie życzeń wybrance na swoim instagramowym koncie, gdzie pojawiło się zdjęcie Dybowskiej z dopiskiem "wszystkiego najlepszego, piękna Julio".

dtvhe11

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Polskie gwiazdy Instagrama: "Mam dwa inne źródła dochodu, ale jest to forma pracy!"

dtvhe11
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtvhe11
dtvhe11