Trwa ładowanie...
d20b3qm
Materiał Partnera
Moda

Polska make up artist L'Oréal Paris. Na backstage'u Paris Fashion Week

Modowy maraton osiąga poziom kulminacyjny. Jesteśmy świadkami ostatniego z fashion weeków, przez wielu uznawanego za najważniejszy spośród wszystkich światowych tygodni mody. W stolicy Francji wystartował bowiem prestiżowy Paris Fashion Week.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska make up artist L'Oréal Paris. Na backstage'u Paris Fashion Week
(Shutterstock.com, Fot: Samot)
d20b3qm

Moda w Paryżu

O to, żeby w świetle reflektorów modelki pokazów czuły się piękne i pewne siebie, dba Partner i Oficjalny Kreator Makijażu paryskiego święta mody – marka L'Oréal Paris i jej sztab najlepszych makijażystów i fryzjerów. Przewodniczą im: artystka wśród wizażystek – Val Garland, Global MakeUp Director L'Oréal Paris oraz Stephane Lancien – guru wśród stylistów fryzur.

W tym roku do tego zaszczytnego międzynarodowego zespołu dołączyła Aga Wilk – polska Make Up Artist L'Oréal Paris. Aga jest odpowiedzialna za wykonanie makijaży gwiazd spektakularnego pokazu Le Défilé L'Oréal Paris – jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń, które na stałe zapisało się w kalendarzu paryskiego święta mody.

   Materiał prasowy
(Materiał prasowy)

Siła i kreatywność

"Inspirująca. Kreatywna. Utalentowana. Spontaniczna. Silna. To cechy, które charakteryzują dzisiejszą kobietę marki L’Oréal Paris, to również cechy samej Agi Wilk". Tak wybór Wilk na oficjalną Make Up Artist L'Oréal Paris argumentowała Katarzyna Chaber-Osińska, Communication Director CPD Poland & Baltic HUB, gdy Aga debiutowała w tej roli podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes, którego partnerem jest również marka L'Oréal Paris. Aga Wilk związana jest z branżą beauty i fashion od ponad 10 lat. Bogate doświadczenie zawodowe, zdobywała współpracując z najważniejszymi magazynami fashion w Polsce i na świecie, m.in. Vogue, Elle, L’Officiel, Harper’s Bazaar, Glamour, Instyle i Marie Claire oraz Twój Styl i K-Mag, a także realizując z sukcesem wiele projektów autorskich i reklamowych.

d20b3qm

Polska Make Up Artist na tegorocznym Paris Fashion Week oprócz wykonania makijaży gwiazd pokazu Le Défilé L'Oréal Paris, jako korespondentka Beauty L’Oréal Paris jest odpowiedzialna za relacjonowanie trendów makijażowych prosto z wybiegu, pokazując i komentując jak najlepiej wykorzystać je w praktyce, by czuć się trendy i pozostawać w zgodzie z samym sobą.

Zapraszamy do śledzenia relacji prosto zza kulis polskiej Make Up Artist L’Oréal Paris Agi Wilk tutaj.

d20b3qm

Podziel się opinią

Share
d20b3qm
d20b3qm