ModaPolskie modelki pokazują piersi

Polskie modelki pokazują piersi

Polskie modelki pokazują piersi

10.10.2012 08:45, aktual.: 25.10.2012 11:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Krupa, Anja Rubik oraz dziewiętnastoletnia Monika JAC Jagaciak olśniewają urodą, a ich twarze są rozpoznawalne również poza granicami Polski. Wszystkie trzy modelki mają również piękne piersi, których nie boją się odsłaniać. Sesje topless Anji Rubik i Joanny Krupy widzieliśmy już wielokrotnie. Tym razem swoje nagie piersi zdecydowała się pokazać również najmłodsza z wymienionych modelek Monika JAC Jagaciak

Joanna Krupa, Anja Rubik oraz dziewiętnastoletnia Monika JAC Jagaciak olśniewają urodą, a ich twarze są rozpoznawalne również poza granicami Polski. Wszystkie trzy modelki mają również piękne piersi, których nie boją się odsłaniać. Sesje topless Anji Rubik i Joanny Krupy widzieliśmy już wielokrotnie. Tym razem swoje nagie piersi zdecydowała się pokazać również najmłodsza z wymienionych modelek,Monika JAC Jagaciak.

Monika wzięła udział w sesji dwóch fotografów, ojca i syna, Patricka oraz Victora Demarchelier przygotowanej na zamówienie internetowego magazynu „What's Contemporary”. Duet fotografów zaprosił sześć modelek, które oboje uznali za najpiękniejsze i o ponadczasowej urodzie. Wśród pań oprócz Polki znalazły się Sigrid Agren, Toni Garrn, Frida Gustavsson, Constance Jablonski oraz Liu Wen.

– Lubię je wszystkie. To interesujące dziewczyny, z którymi pracujemy na co dzień – powiedział Patrick Demerchelier. – Chcieliśmy sfotografować najseksowniejsze i najpiękniejsze dziewczyny w branży. – dodał jego syn.

Panowie Demerchelier są od wielu lat znani w świecie mody. Ojciec, Patrick pojawił się nawet gościnnie w filmowej wersji „Seksu w wielkim mieście”, gdzie zagrał samego siebie, robiąc sesję zdjęciową głównej bohaterki dla magazynu „Vogue”, z którym rzecz jasna współpracuje regularnie.

Cała sesja jest utrzymana w bardzo stonowanym, bezpretensjonalnym klimacie, modelki pozują topless w naturalnie wyglądających pozach. JAC wystąpiła w luźnych, skórzanych spodniach od Calvina Kleina.

W nieco mniej skromnym wydaniu zaprezentowana została Anja Rubik, która została twarzą przyszłorocznej kolekcji Saint Laurent Paris. Anja pozuje między innymi w ogromnej, czarnej pelerynie nałożonej na gołe ciało. Odsłaniając piersi zaprezentowała również jedną z koszul projektu Heidi Slimane.

Na tle sesji JAC i kampanii Anji Rubik dość nietypowo prezentuje się ostatni występ Joanny Krupy, która pokazała się w reklamie preparatu podnoszącego piersi wypuszczonego na rynek przez firmę Esotiqe, której jest twarzą. Joanna co prawda nie odsłoniła piersi, ale zrobiła wokół nich charakterystyczny dla siebie show z polsko-angielskim językowym miksem: „Będziesz wyglądać hyp-hypnotising”.

nmk/pho/kobieta.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)