GwiazdyPosiadłość Wojciecha Modesta Amaro robi wrażenie. Zaprojektowała ją jego żona

Posiadłość Wojciecha Modesta Amaro robi wrażenie. Zaprojektowała ją jego żona

Wojciech Modest Amaro mieszka wraz z rodziną w pięknej posiadłości
Wojciech Modest Amaro mieszka wraz z rodziną w pięknej posiadłości
Źródło zdjęć: © Instagram | Wojciech Modest Amaro
03.08.2022 15:59

Wojciech Modest Amaro to słynny szef kuchni oraz restaurator. Dzięki ciężkiej pracy dorobił się pokaźnego majątku. Niedawno rozszerzył się on o nieruchomość w Wilanowie oraz farmę w Dębówce. Podwarszawska rezydencja jest nie tylko rodzinnym domem kucharza, ale także miejscem, w którym organizowane są warsztaty dla młodych ludzi z problemami. Jak prezentuje się dom Wojciecha Modesta Amaro?

Wojciech Modest Amaro spełnia największe marzenie

Wojciech Modest Amaro stał się właścicielem pięknego domu na warszawskim Wilanowie. Zamieszkał w nim ze swoją żoną, Agnieszką Amaro, oraz dwoma synami: Nicolasem i Gabrielem.

Wyprowadzka na przedmieścia pozwoliła mu na dalszą realizację jego największego zawodowego marzenia - budowy Forgottern Fields Farm. To prywatna farma, która zlokalizowana jest w Dębówce pod Warszawą. Amaro chce ją wykorzystać do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz szkoły dla młodych osób z problemami.

"Tak, farma będzie miejscem dla młodych ludzi, którzy mają problem z odnalezieniem się we współczesnym świecie, który jest tak bardzo konsumpcyjny, tak bardzo medialnie dostępny, ale dla niektórych jest potwornie trudny. Moja Fundacja Nowe Życie Polska będzie pomagać stanąć im na nogi, będziemy pomagać im wzrastać przez modlitwę i pracę" - wyjaśnił w wywiadzie dla magazynu "Christophorus".

Jak mieszka Wojciech Modest Amaro? Jego nowa nieruchomość zachwyca

Amaro przeznaczy wyższe kondygnacje budynku na pokoje dla podopiecznych. Projektem wnętrz zajęła się jego żona, Agnieszka. Na terenie posiadłości znajduje się prywatna kaplica, ogromny basem oraz sad. Do willi przypominającej stodołę wchodzi się przez błękitne drzwi wykonane w rustykalnym stylu. Okna sięgają zaś kilku pięter i świetnie doświetlają pomieszczenia.

W nowym domu Wojciecha Modesta Amaro nie brakuje przedmiotów związanych z katolicką wiarą. W pokojach znajdują się ikony oraz figurki z podobiznami świętych. Wystrój kuchni wzbogaca na natomiast kaflowy piec. Prawdziwą wizytówką posiadłości restauratora jest ogromny taras, z którego rozpościera się zachwycający widok.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta