Pozwala sobie na coraz więcej. Intymna scena przed kamerami

Pozwala sobie na coraz więcej. Intymna scena przed kamerami

Marysia i Henio z "Chłopaków do wzięcia"
Marysia i Henio z "Chłopaków do wzięcia"
Źródło zdjęć: © Facebook
21.12.2022 09:07, aktualizacja: 21.12.2022 09:57

W ostatnim odcinku programu "Chłopaki do wzięcia" Henio i Marysia mieli powody do świętowania. Kobieta dostała od wybranka swojego serca upominek. Mężczyzna ujawnił, z jakiej okazji zdecydował się na taki gest.

Henio z "Chłopaków do wzięcia" to rolnik w wieku emerytalnym i jedna z najpopularniejszych postaci programu emitowanego na antenie Polsat Play. Mężczyzna długo szukał partnerki życiowej, aż w końcu zbliżył się do Marysi, która zaczęła go odwiedzać w gospodarstwie. Początkowo fani nie byli zadowoleni, gdy zobaczyli, że Henio wykorzystuje kobietę do wykonywania obowiązków domowych i na roli, ale z czasem para zdobyła sympatię publiczności.

- Marysia jest pracowita bardzo. Dużo plusów. Same plusy - mówił o kobiecie rolnik.

Uczucie między Heniem a Marysią z "Chłopaków do wzięcia" jest coraz bardziej płomienne

Od niedawna uczucie między bohaterami programu widocznie rozkwita. - No mówię Marysi, że ją kocham. I niech się Marysia nie obawia, że ją zdradzę, bo ją kocham i będę kochał - mówił jeszcze niedawno Henio. Coraz odważniej także zdobywał się na czułe gesty wobec ukochanej, chętnie ją całując i przytulając. Teraz postanowił wykonać kolejny krok.

Niedawno para miała co świętować. Henio postanowił zaskoczyć Marysię wyjątkowym prezentem na ich pierwszą rocznicę poznania. Wręczył kobiecie piękny naszyjnik z wisiorkiem w kształcie serca.

- Zbliża się rocznica naszej znajomości. Muszę tu panią Marysię docenić. Marysiu, prezent na rocznicę. Kupiłem ci tu taki naszyjniczek, zobacz. Podoba ci się? - mówił do Marysi Henio w ostatnim odcinku "Chłopaków do wzięcia".

Marysia jest zauroczona prezentem od Henia z "Chłopaków do wzięcia"

Na twarzy Marysi od razu dało się zauważyć, że prezent sprawił jej ogromną radość. Okazuje się, że naszyjnik ten był do tej pory największym prezentem, jaki dostała od Henia.

- No ładny. Pewnie, że się nie spodziewałam. Przecież był dzień kobiet, tam takie, to mi czekoladę, to życzenia mi złożył. Ale teraz, to bym w życiu nie powiedziała, że naszyjnik dostanę od Henia. Zaskoczył mnie bardzo. No i ładny jest - wyznała poruszona Marysia.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)
Zobacz także