Ujawnił, co naprawdę ich łączy. Jasna deklaracja Henia z "Chłopaków do wzięcia"

Henio i Marysia wydają się nierozłączni
Henio i Marysia wydają się nierozłączni
Źródło zdjęć: © Facebook

06.12.2022 07:42

Uczestnik programu od dłuższego czasu spotyka się z Marysią, która chętnie pomaga emerytowanemu rolnikowi w obowiązkach domowych. Widzowie od początku nie dawali im większych szans. Najnowsze nagranie pokazuje, czy te obawy były zasadne.

Najwierniejsi fani programu nie wierzyli, że to może się udać. Relacja Henia i Marysi od początku wywoływała skrajne emocje. Wielu zarzucało emerytowanemu rolnikowi, że nie szuka miłości, ale pomocy domowej. Pracowita kobieta, która pojawiła się w jego domu, miała być przez niego wręcz wykorzystywana.

Ważna deklaracja Henia. Oświadczy się Marysi?

Ostatnio jednak takie głosy ucichły, bo uczestnik "Chłopaków do wzięcia" wyraźnie zmienił nastawienie do partnerki. Już nie zwraca się do niej per "pani" i otwarcie wyznaje uczucia. - No mówię Marysi, że ją kocham. I niech się Marysia nie obawia, że ją zdradzę, bo ją kocham i będę kochał - mówił w nagraniu opublikowanym jakiś czas temu na Facebooku programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Nie wiem, jak się ułoży. Różnie to jeszcze może być - skwitowała jego wybranka. Kolejny upubliczniony fragment serialu sugeruje, że ich relacja weszła na zupełnie nowy poziom. W najnowszym filmiku jest wręcz mowa o rychłych zaręczynach. Oczywiście z tradycyjnym pierścionkiem. Zakochani spacerują, trzymając się za ręce. - Jak narzeczeni - mówi Henio.

- Wszystko jest na dobrej drodze, niech się Marysia nie martwi. Obiecuję. Muszę jej ten pierścionek kupić. Zaręczynowy. To może wtedy już uwierzy. Najlepiej, żebyśmy byli razem, żeby sobie dobrała, przymierzyła, żeby sobie wybrała, żeby jej pasował - zapowiada "chłopak" już nie do wzięcia.

Widzowie kibicują parze

"Marysia, fajna babka, weźmie ster w swoje ręce, zrobi z Henia super faceta i będą żyli długo i szczęśliwie", "Panie Heniu pierścionek musi być obowiązkowo bo Pan się przy Pani Marysi wyrobi i nabierze ogłady. Niech Pan Heniu Marysi się trzyma i pilnuje aby nie uciekła", "Brawo Heniu. Marysia to skarb i trzymaj się jej" - komentują zachwyceni widzowie.

"Chłopaki do wzięcia" to serial dokumentalny emitowany od 10 lat. Do najbardziej znanych uczestników należą "Bandziorek", Jaruś czy "Szczena". Niektórym z nich udało się znaleźć miłość. Inni wciąż jej szukają.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także