Prezenty dla małej dziewczynki. Rozwiną kreatywność i nauczą nowych umiejętności

Prezenty dla małej dziewczynki. Rozwiną kreatywność i nauczą nowych umiejętności
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
Monika Zonenberg

27.04.2018 17:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzieci szybko się uczą, chętnie próbują nowych rzeczy i są ciekawe świata. Decydując się na zakup prezentu, który rozwinie ich umiejętności, będziesz miał pewność, że nie będą to zmarnowane pieniądze. Zobacz najciekawsze prezenty, które spodobają się małej, ambitnej i gotowej na przygody dziewczynce.

Aparat

Aparat fotograficzny, który od razu drukuje efekty przyciśnięcia spustu migawki, to wspaniała propozycja na upominek dla dziecka. Używając go, twoja pociecha może rozwijać w sobie talent artystyczny i zupełnie nowe spojrzenie na otaczające piękno. Rynek oferuje wiele modeli, a my spośród nich wybraliśmy takie, które z pewnością spodobają się dzieciom. Zakup aparatu to gwarancja rodzinnej zabawy, której efekty z pewnością zajmą ważne miejsce w pamiątkowym albumie.

Rower
Rower to prezent, który zawsze ucieszy obdarowywaną osobę, bez względu na wiek. Dopasowany do wieku małej dziewczynki i pięknie ozdobiony, będzie wartościowym upominkiem dla twojej pociechy. Odpowiednio dobrana wielkość to gwarancja, że rower będzie używany przez kilka ładnych lat. Szczególnie w sezonie wiosennym i letnim wycieczka rowerowa to idealna propozycja na weekend z całą rodziną.

Tablet
Ten przenośny komputer to nie tylko urządzenie przydające się do zabawy. Dzięki niemu nasze dziecko może oglądać też filmy oraz grać w gry, które rozwijają w nich wyobraźnię i znajomość różnych dziedzin nauki. W czasach, kiedy błyskawicznie możemy ściągnąć za darmo lub kupić grę rozwijającą wiedzę naszej pociechy, tablet jest doskonałym pomysłem na prezent.

Obraz
© Adobe Stock

Lego
Każda dziewczynka ma swoje ulubione bajki i postaci, które darzy szczególną sympatią. Świetnym pomysłem na podarunek jest więc ponadczasowy zestaw Lego, którym może bawić się cała rodzina. Tematyczne zestawy oraz ich różnorodność sprawią, że taka rozrywka szybko się nie znudzi. Ulubione postaci w postaci małych plastikowych postaci, które twoja córeczka zna ze stron książek lub ekranu telewizora, teraz mogą przeżywać zupełnie nowe przygody, w świecie wykreowanym przez twoje dziecko.

Elektryczna deskorolka
Kto powiedział, że deskorolka to chłopięcy gadżet? Od pewnego czasu ulice wypełnione są osobami poruszającymi się na tzw. hoverboardzie. To elektryczna wersja deskorolki, na której jazda to fantastyczna zabawa. Dzieci często trudno jest wygonić do zabawy na podwórku, a taki gadżet może je do tego błyskawicznie przekonać. Nauka jazdy na hoverboardzie nie jest trudna i poradzą sobie z nią nawet małe dzieci. To doskonały pomysł na prezent dla dziewczynki, która lubi próbować nowych rzeczy. Mimo że nie jest to tani sprzęt, na pewno jest warty swojej ceny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także