WP

"Prezerwatywy mogą wywołać raka". Na ten projekt ministerstwo dało prawie 10 mln zł

Ministerstwo zdrowia właśnie zainwestowało w program edukacyjny "W stronę dojrzałości", który wywołuje dużo kontrowersji. Na stronie projektu dowiadujemy się przede wszystkim tego, jak negatywnie antykoncepcja wpływa na organizm. Organizatorzy szukają tutorów, którzy już wkrótce zaczną prowadzić zajęcia w szkołach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Projekt ministerstwa kosztował prawie 10 mln złotych
Projekt ministerstwa kosztował prawie 10 mln złotych (Agencja Gazeta)
WP

Na realizację cyklu edukacyjnego "W stronę dojrzałości" firma Lechaa Consulting Sp. z o. o. dostała od Ministerstwa Zdrowia aż 9 mln 655 tys. 706 zł. Choć projekt jeszcze się nie rozpoczął, już budzi bardzo dużo emocji, przede wszystkim ze względu na tezy zawarte w swoim programie.

Na stronie internetowej projektu opublikowano szereg filmów, w których używanie antykoncepcji zostało przedstawione jednoznacznie. Eksperci tłumaczą, że prezerwatywy wywołują poważne zapalenia pochwy, które mogą przerodzić się w nowotwory. Z kolei antykoncepcja hormonalna prowadzi do równie poważnych chorób wątroby, a sposób, w jaki działa na mózg, może spowodować depresję.

Prócz tego, wiele czasu poświęcono omówieniu skutków używania antykoncepcji, które będą przemawiać przede wszystkim do młodych osób. Wśród nich: trądzik, spadek libido, rozdrażnienie i uczucie głodu.

WP

Aby zostać tutorem wykładającym zajęcia z zakresu programu "W stronę dojrzałości", trzeba skończyć studia pedagogiczne, medyczne bądź psychologiczne i cechować się wysoką kulturą osobistą.

Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP