Trwa ładowanie...
d2ey5rn
Prywatne wyznania Miss Polonia 2016

Prywatne wyznania Miss Polonia 2016

Izabella Krzan zdobyła tytuł Miss Polonia 2016. Od momentu wygranej budzi spore emocje. Jakie według niej powinna mieć cechy kobieta, która zostaje Miss? Czy uroda pomaga jej w życiu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2ey5rn

Korona była dziecięcym marzeniem Izabelli Krzan. Zwycięstwo w konkursie traktuje jako furtkę do spełniania swoich planów. Jest świadoma tego, że najbliższy rok będzie ciężki i spędzi go głównie uczestnicząc w wydarzeniach, na których musi się pojawić z racji pełnionej funkcji. Jednak jest pełna zapału i nie zamierza rezygnować ze studiów.

Według Miss Polonia 2016 kobieta, która wygrywa konkurs, powinna być silna i zdystansowana do komentarzy na swój temat. Samą siebie uważa za twardą osobę o mocnej psychice, która jest przygotowana do wyrzeczeń i utraty prywatności. Potrafi odgrodzić życie prywatne od publicznego.

d2ey5rn

Zapytana o swoją urodę twierdzi, że zawsze dobrze wyglądała, ale nigdy nie była księżniczką. Uroda pomaga jej w życiu i zdarza się, że dzięki temu ma łatwiej w pewnych sytuacjach. Jednak przeszkadza jej w przyjaźniach z kobietami. W przeszłości miała pojedyncze przyjaciółki, ale głównie przyjaźniła się z chłopakami. Docenia te znajomości, ponieważ dzięki tym relacjom ukształtował się jej charakter i mocna psychika.

W styczniu 2017 roku Izabella Krzan będzie reprezentować Polskę w wyborach Miss Universe. Myślicie, że ma szansę na wygraną?

Get the look

d2ey5rn

Podziel się opinią

Share
d2ey5rn
d2ey5rn