Trwa ładowanie...

Przetestowała treningi Khloe Kardashian. "Nigdy więcej"

Lucy Davis jest trenerką, która często przeprowadza testy ćwiczeń polecanych przez celebrytów. Ostatnio na tapet wzięła jedną z sióstr Kardashian, która szczególnie zachwala dwa treningi. Czy rzeczywiście są tak świetne? Lucy ma pewne zastrzeżenia.

Share
Trenerka przetestowała ulubiony trening Khloe Kardashian Trenerka przetestowała ulubiony trening Khloe Kardashian Źródło: Instagram, fot: Instagram
d1jcsnq

Wielbicielki Kardashianek często zachodzą głowę, w jaki sposób influencerki ćwiczą. Każda z sióstr utrzymuje, że jest na odpowiedniej dla siebie diecie i regularnie odwiedza salę ćwiczeń. Podczas najnowszego wyzwania, Lucy Davis przyjrzała się bliżej Khloe Kardashian oraz jej dwóm ulubionym seriom ćwiczeń. Dla każdej kobiety, która pragnie spróbować tej gwiazdorskiej rutyny, ma kilka przydatnych informacji.

Khloe Kardashian zachwyca się tymi treningami

Po wyszukaniu odpowiednich informacji Lucy dowiedziała się, że Khloe zaczyna swój dzień na siłowni o szóstej rano. Ćwiczy pięć razy w tygodniu, w tym trzy razy pod okiem wykwalifikowanego trenera.

d1jcsnq

Khloe bardzo ceni sobie serię ćwiczeń to HIIT, czyli zajęcia składające się z krótkich serii poszczególnych pozycji, które wykonujemy bez przerwy w kilku seriach w określonym czasie. Trening Kardashian zawierał m.in. podnoszenie hantli, ćwiczenia na triceps, kilka wariantów planku, przysiady z obciążeniem oraz dwie różne serie podnoszenia nóg podczas leżenia na macie. Całość składała się w sumie z ośmiu ćwiczeń wykonywanych w czterech seriach.

"Szczerze mówiąc, trening był trudny, ale niezbyt intensywny. Khloe z pewnością ma wprawę w poszczególnych ćwiczeniach, które mi do końca nie odpowiadały" - tłumaczy Lucy.

Czy warto podążyć śladami ulubionej celebrytki?

Po przetestowaniu zajęć, które poleca Khloe, trenerka wysnuła kilka wniosków. Po pierwsze, zaprezentowane serie ćwiczeń nie będą odpowiednie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z treningami. Po drugie, trening HIIT w wykonaniu Kardashian jest zbyt męczący, a przez to nieprzyjemny. Zestaw celebrytki sprawdzi się u osób, które już wcześniej wykonywały HIIT i wiedzą, z jakimi przerwami należy wykonywać poszczególne ćwiczenia.

"Nigdy więcej" - napisała Lucy na Instagramie.

d1jcsnq

Według trenerki jest to mało możliwe, że reklamowane przez Kardashiankę ćwiczenia należą do jej zwykłej, codziennej ćwiczeniowej rutyny. Trening określiła jako "szalony" i z pewnością nie dla każdego.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ do 12.04.2022 r.

Metamorfoza panny młodej

d1jcsnq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jcsnq
d1jcsnq