Przyłapała go w sklepie. Był tuż obok "królowej życia"

Przyłapała go w sklepie. Był tuż obok "królowej życia"

Julia von Stein przeżyła chwile grozy w centrum handlowym
Julia von Stein przeżyła chwile grozy w centrum handlowym
Źródło zdjęć: © Instagram | julia_von_stein
22.03.2023 12:22

Julia von Stein, niegdyś uczestniczka popularnego programu stacji TTV, przeżyła chwile grozy w centrum handlowym. Na jej oczach ktoś próbował okraść sklep. Celebrytka i jej przyjaciel odważyli się zareagować.

Choć nie zabawiła długo w obsadzie "Królowych życia", krótki epizod z programem pozwolił zdobyć jej sporą rozpoznawalność. Pracująca w branży funeralnej Julia von Stein zgromadziła już 80 tys. obserwatorów na Instagramie i bez wątpienia jest dziś najpopularniejszą projektantką trumien w Polsce.

"Królowa życia" spotkała złodzieja

Słynąca z wystawnego życia celebrytka w mediach społecznościowych pokazuje nie tylko swoje bogactwo. W opublikowanej niedawno relacji opisała zdecydowanie mniej przyjemne wydarzenie. Celebrytka w czasie zakupów z przyjacielem była świadkiem kradzieży.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Słuchajcie, dawno się tak nie zdenerwowałam. Byliśmy świadkami, przed chwilą facet skradł tacki. Idziemy je oddać. Co za menda - przekazała w krótkim nagraniu.

W kolejnych częściach relacji możemy zobaczyć nagrania z monitoringu, na których zarejestrowano moment kradzieży w sklepie z dodatkami do wnętrz. Nieuczciwy "klient" jak gdyby nigdy nic chwycił tace z wystawy i wyszedł z obiektu. Na szczęście znajomy Julii wykazał się obywatelską postawą.

Nagroda za brawurową akcję

- Łukasz dopadł złodzieja. Słuchajcie, ja pierwszy raz w życiu byłam świadkiem kradzieży. Ja swoją torebkę porzuciłam całkowicie i to jest cud, że ten facet nie ukradł mi torebki. To jest dla mnie ogromna nauczka - dodała.
Julia von Stein była świadkiem kradzieży w sklepie
Julia von Stein była świadkiem kradzieży w sklepie© Instagram | julia_von_stein

Za udaną akcję ona i jej przyjaciel otrzymali rabat na kolejne zakupy. "Królowa życia" nie jest w stanie zrozumieć, dlaczego ktokolwiek decyduje się na przywłaszczenie sobie czegoś tak zbędnego, jak modne tace. - Ja rozumiem, że ktoś jest w desperacji, że nie ma co jeść i ukradnie coś z jedzenia, ale rzeczy do domu? - dziwi się.

Celebrytka podkreśliła, że bohaterem jest nie tylko towarzyszący jej Łukasz, ale także inni klienci galerii. Bez nich pościg za złodziejem mógłby nie zakończyć się sukcesem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta